Svētdiena, 25. janvāris
Zigurds, Sigurds, Sigvards
weather-icon
+-11° C, vējš 1.81 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Skaistkalnē rīkos «Kafiju ar politiķiem»

Biedrība «Jaunatne smaidam» organizē kārtējo tikšanās seriālu «Kafija ar politiķiem», lai spriestu un diskutētu par jaunatnei svarīgiem jautājumiem.
 
Latvijā 2017. gada 15. novembrī sāktas jauniešu strukturētā dialoga VI cikla vietējās konsultācijas. Biedrība «Jaunatne smaidam», īstenojot šo aktivitāti, izmanto «Kafija ar politiķiem» metodoloģiju, informē Vecumnieku novada jaunatnes biedrības darbinieks Andris Kāposts. «Metodoloģija balstīta uz jauniešu un lēmumu pieņēmēju neformālu tikšanos pie kafijas vai tējas tases, lai palūkotos uz aktuāliem jautājumiem vietējās kopienas dzīvē,» vēsta A. Kāposts.

Biedrība «Jaunatne smaidam» jaunatnes politikas valsts programmā īsteno projektu «Dialogs». Pirmā aktivitāte ir jauniešu un lēmumu pieņēmēju tikšanās «Kafija ar politiķiem». 19. janvārī pulksten 14 tā plānota Skaistkalnes tautas namā, 20. janvārī jaunieši ar politiķiem tiksies Bauskas novada Dāviņu pagastā, bet 23. janvārī – Codē. Skaistkalnē uz tikšanos ar jauniešiem ieradīsies Vecumnieku novada domes deputāts Dainis Rijkuris un domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals.

Strukturētā dialoga VI cikla tēma Eiropā ir «Veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā» ar moto «Jaunieši Eiropā – kas tālāk?».

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.