Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Skaistkalnes pagastā pasts maina darbības modeli, pakalpojumus sniegs vienu stundu darbdienu rītos

Skaistkalnē no 10. augusta tiks pārtraukta pasta pakalpojumu sniegšana līdz šim ierastajā kārtībā, «Latvijas Pasts» vairs nestrādās pašreizējā adresē Rīgas ielā 1, informē Vineta Anna Sarkane, VAS «Latvijas Pasts» vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts uzņēmuma pārstāve skaidro, ka «zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 2023. gada 10. augusta tiks mainīts Bauskas novada Skaistkalnes pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. No minētā datuma Skaistkalnes pagastā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst. 8 līdz 9 tiks nodrošināti Skolas ielā 1. Ārpus pasta pakalpojumu sniegšanas vietas darbalaika iedzīvotāji varēs izvēlēties pasta pakalpojumus saņemt arī pie pastnieka savā dzīvesvietā.»

Skaistkalnes pagastā «Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka «Latvijas Pasta» pakalpojumi darbdienu rītos vienu stundu tiks sniegti Valsts un pašvaldības vienotajā klientu centrā, kas atrodas ēkā, kur strādā arī pagasta nodaļa.

Vineta Anna Sarkane akcentē, ka, ņemot vērā niecīgo universālā pasta pakalpojumu pieprasījumu Skaistkalnes pasta nodaļā, kas rada «Latvijas Pastam» ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 12 000 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, atrašanās vieta un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.           

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā līdz šim, Skaistkalnes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina «Latvijas Pasts»: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences sūtījumu – vēstules, pastkartes, sīkpakas, bandroles – saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas(PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde, apliecina «Latvijas Pasta» pārstāve.

Turklāt tiek uzsvērts, ka jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā.

Ar pastnieka starpniecību Skaistkalnes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar «Latvijas Pasta» Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vineta Anna Sarkane apliecina, ka Skaistkalnes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas jauninājumiem tiek informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, jau sākot ar pagājušo nedēļu.

Izmantotie foto – no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. Latvijas Pasts rullē! Malači. Visu slēdz, par pakalpojumiem, arī laikrakstus abonējot, jāmaksā nenormālas summas. Kas vispār notiek?

    19
  2. Slēdzot pasta nodaļas, Vilcāna kantoris ekonomiski tikai zaudē. To, ko varēja iegādāties pasta nodaļās, tagad cilvēki meklē citur, bet ne vairs kādā attālā pasta nodaļā uz kuru aizkļūt ir ļoti sarežģīti. Protams, kantoris savas algas cels vēl lielākas. VID dati – valsts amatpersonas deklarācija – Mārcis Vilcāns – alga 2022.g. 98160.00 EUR.

    11
  3. kas kam! cilvēki priekš pasta vai pasts priekš cilvēkiem. vecos cilvēkus moka, jo viņi nespēj digitalizēties.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.