Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Skaistkalnes sporta zālei trešais sadārdzinājums

Gandrīz par mēnesi pārceļot iecerēto datumu, Skaistkalnes sporta zāles atklāšana plānota 16. decembrī, portālu informēja Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Bauskas novada domes sēdē 24. novembrī deputāti lēmuši par papildu finansējuma piešķiršanu sporta zāles būvniecības gaitā.

Atgādināsim, ka, pamatojoties uz Vecumnieku novada domes rīkotā atklāta konkursa “Skaistkalnes sporta zāles būvniecība”, rezultātiem, 2021. gada 21. jūlijā tika noslēgts būvdarbu līgums ar SIA “Bildberg” par Skaistkalnes sporta zāles būvniecību par 1 877 079,50 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

2021.gada 28.oktobrī tika noslēgta vienošanās par grozījumiem būvdarbu līgumā par papildu darbiem par kopējo līguma summu 1 917 883,21 eiro, ieskaitot PVN. 2022. gada 13. jūnijā Bauskas novada dome lēma par papildu būvdarbu izmaksu sadārdzinājumu, summai pieaugot līdz 2 005 550,7 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2022.gada 8.jūnijā objekta būvsapulcē būvuzņēmējs SIA “Bildberg” informēja pasūtītāju, ka 2018.gadā izprojektētā ugunsdzēsības sistēma vairs neatbilst aktuālajām normatīvo aktu prasībām. Par minēto faktu sastādīts konstatācijas akts, lai objektu varētu nodot ekspluatācijā, bija nepieciešams pārstrādāt ugunsdzēsības projekta sadaļu.

Bauskas novada domē skaidroja, ka pēc jaunā projekta risinājuma izstrādes no būvnieka ir saņemta būvdarbu izmaksu tāme, kuru ir izskatījuši pašvaldības būvniecības nodaļas speciālisti.

Šobrīd jaunā sistēma ir izbūvēta. Ņemot vērā ieslēgto un izslēgto darbu tāmes, jaunās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas izbūves darbu samaksai papildus bija nepieciešami līdzekļi 7 627,71 EUR, ieskaitot PVN. Novembra domes sēdē deputāti atbalstīja norādītās summas piešķiršanu būvdarbu veicējam.

Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece apstiprināja, ka sporta zāles izbūve ir pabeigta un izglītības iestāde gatavojas atklāšanas pasākumam. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Cik tad mūsu novadā to super dārgo sporta haļļu? Uzcēla Bauskā sporta halli, bet nez kāpēc manu bērnu ved uz Uzvaru vai Codi spēlēt futbolu, bet uz Griķiem trenēt atlētiku? Vai tagad vedīs arī uz Skaistkalni vai Iecavas jauno halli?

    10
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.