Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Skaistkalnes vidusskola noslēgusi līgumus ar divām mācību iestādēm Lietuvā – tuvējos Biržos

Bauskas novada Skaistkalnes vidusskola pirms jaunā mācību gada noslēgusi sadarbības līgumus ar izglītības iestādēm Lietuvā, tuvajos Biržos – ar Vlada Jakubēna mūzikas skolu un Aušras pamatskolu, «Bauskas Dzīvi» informē Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Skaistkalnes vidusskola strādā senā muižas ēkā. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

No Biržu mūzikas skolas līgumu parakstīja direktore Edita Timukiene, no Aušras pamatskolas – direktore Saule Venckuniene, no Skaistkalnes vidusskolas – Svetlana Vāverniece. Tie sagatavoti gan lietuviešu, gan latviešu valodā.

Līgumi tapuši, lai attīstītu un stiprinātu triju skolu draudzību, veicinātu vietējiem  iedzīvotājiem noderīgu sadarbību mūzikas, kultūras, izglītības jomā, skaidro S. Vāverniece.

Paredzēts veikt regulāru darba pieredzes un informācijas apmaiņu par mācību iestāžu   un pašvaldību darbību un sociāli ekonomisko attīstību; sadarboties izglītības iestādēm, skolotājiem, skolēniem, kā arī rīkot skolotāju un skolēnu  delegāciju apmaiņu; kopīgi strādāt, lai gūtu finansējumu konkrētiem projektiem un programmām. Tāpat arī veidot kontaktus starp Skaistkalnes, Bauskas novada un Biržu kultūras institūcijām, nevalstiskajām  organizācijām, mākslas kolektīviem, palīdzot padziļināt zināšanas par abu valstu tradīcijām un kultūru; sadarboties citās savstarpēji svarīgās jomās.

Skaistkalnes vidusskola jau 15 gadus aktīvi sadarbojas ar Lietuvas mācību iestādēm un piedalās dažādos pārrobežu projektos, kas pilnveido un bagātina gan skolas audzēkņu un pedagogu darbu, gan vietējās kopienas dzīvi.

Līgumu paraksta Biržu mūzikas skolas direktore Edita Timukiene (no labās) un Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece. Foto no Skaistkalnes vidusskolas albuma.
Līgumu paraksta Biržu Aušras pamatskolas direktore Saule Venckuniene (no labās) un Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece. Foto no Skaistkalnes vidusskolas albuma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Nez vai mūsu direktorei nav laiks? Esmu tehniskā darbuniece, bet mums ir tik viens direktors nākotnei! Reāls un objektivs! Negrib, bet viņu atbalstitu! Valsts- domā!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.