Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Slimnīcas ielā klāj jaunu asfalta kārtu; ieviesta vienvirziena kustība

Bauskā SIA «Viona» šonedēļ Slimnīcas ielas posmā veic brauktuves asfalta virskārtas nomaiņu. Darbus sāka 5. jūlijā, un Bauskas novada sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvji informē, ka pie labvēlīgiem laika apstākļiem darbus plānots pabeigt septiņu darba dienu laikā – līdz nākamās nedēļas piektdienai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas apvienības pārvaldes būvinženiere Agita Eglinska informēja, ka darbus SIA «Viona» veic noslēgtā ikdienas ceļu uzturēšanas darbu līguma ietvaros. «Tur jau vairs ielāpus nebija pie kā lipināt – visa iela bija ielāpos. Tāpēc plānots sabrukušo asfalta kārtu nofrēzēt posmā no Zaļās līdz Dārza ielai,  pielīdzināt un uzklāt jaunu kārtu,» informē A. Eglinska. Darbu izmaksas plānotas apmēram simts tūkstoši eiro.

Remonta darbu laikā Slimnīcas ielā Bauskā ir noteiktas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Foto – IVARS BOGDANOVS

Nokļūt Slimnīcas ielas posmā starp Dārza un Zaļo ielu autovadītāji varēs tikai no Plūdoņa vai Dārza ielas puses, ievērojot vienvirziena kustību. Tomēr šāds plānojums pirmajās dienās radīja problēmas satiksmes autobusiem. Bauskas autoostas vadītājs Jānis Kļaviņš «Bauskas Dzīvei» norādīja, ka pirmajās dienās darbi skāra aku vākus un autobusu kustība bija ierobežota, bet jau 6. jūlijā viss bija sakārtots, uz satiksmes autobusiem ierobežojumi neattiecas. «No Zaļās ielas puses iebraukšana Slimnīcas ielā atļauta tikai sabiedriskajam transportam. Aicinām autovadītājus pievērst uzmanību uz ielas izvietotajiem ceļa apzīmējumiem. Labvēlīgu laikapstākļu gadījumā darbi tiks paveikti septiņu darba dienu laikā,» apliecina pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Plānots sakārtot arī Upmalas ielu no Zaļās ielas līdz Zemgaļu ielai. Vai šogad pagūsim un būs līdzekļi, nevaru pateikt. Slimnīcas ielas otrai daļai – līdz Plūdoņa ielai – brauktuvi arī ir plānos atjaunot,» informē A. Eglinska.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Jā,tā iela patiesi bija nolāpīta no vienas vietas,patīkami ka beidzot būs normāls segums!

  22
 2. jā, pēc tava ieteikuma vēl kādas 5 ielas pie vienas reizes pieķers klāt ! Izlasi līdz galam rakstu, kādas ir izmaksas Slimnīcas ielas remontam un kuru ielu vēl plānots sakārtot!

  3
  1
 3. vismaz pirmajās dienās nekādas ceļa zīmes ne Zaļajā, ne arī Dārza ielā par remontu un par šī Slimnīcas ielas posma izbraukšanas iespējām netika manītas. Arī uz pašas “vainīgās” Slimnīcas ielas nekādas zīmes par remontu vai braukšanas aizliegumu visā posmā, vai atsevišķā joslā netika manītas, vien stabiņi, stabiņi….

  3
  1
 4. te nu plānošanas departamentam taisnība- šī var būt šogad vienīgā iela ko “sakārtos”, vēl varbūt Upmalas ielu, ja “atradīsies” nauda. Bet, cik simti tūkstoši un kopā miljoni šogad tiek iztērēti objektiem, kuri ir ar apšaubāmu lietderību pilsētas iedzīvotājiem, un mirkļa izjūtām?

  15
  3
 5. Slimnīcas ielai nav atbilstošas lietus ūdens kanalizācijas! Ja jau plāno jaunu asfaltu, ar laiku, pārlikt visai ielai, tad jau neplānojas, ka būs, Super!

 6. Vajag arī Plūdoņa ielas posmu no Dambja ielas līdz Kalna ielai-žēlīgi nolāpīta kā arī Mazo Salātu ielu no Zaļās ielas līdz Dārza ielai!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.