Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Šodien notiek Bauskas novada domes pēdējā sēde šajā gadā; lems par 2024. gada budžetu

Šorīt, 28.decembrī, pulksten 9 sāksies Bauskas novada domes šī gada pēdējā sēde, kurā paredzams, ka tiks apstiprināti domes saistošie noteikumi «Par Bauskas novada pašvaldības budžetu 2024. gadam», informē novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka amatos tiks ieceltas vairākas personas: par Vecsaules pamatskolas direktori varētu apstiprināt bijušo Bauskas bērnu bibliotēkas vadītāju Sarmīti Zanderi; amatos iecels arī visu četru apvienību pārvalžu vadītāju vietniekus, kā arī Bauskas novada Sociālais dienesta vadītājas vietnieku.

Domes sēdes darba kārtība arī paredz, ka varētu tikt apstiprināts konkursa «Reemigrācijas atbalsta pasākums – «Atgriezies Bauskas novadā!»» nolikums, kā arī varētu tikt veikti grozījumi Bauskas novada pašvaldības 2022. gada 24. novembra noteikumos Nr.12 «Bauskas novada pašvaldības amatiermākslas kolektīvu darbības un finansēšanas noteikumi».

Bez minētajiem plānots skatīt vēl daudzus citus jautājumus, bet noslēgumā būs sēdes slēgtā daļa, kurā diskutēs un, iespējams, apstiprinās Bauskas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības plāna sadaļu «Par darbību militārā iebrukuma vai kara gadījumā». Ziņojumu sniegs darba aizsardzības speciālists Māris Plēsnieks, piedalīsies arī Zemessardzes Bauskas 53. bataljona komandieris Kaspars Kokins un darba aizsardzības speciālists Andrejs Podnieks.

Ilustratīvs foto no Bauskas novada pašvaldības arhīva/ avots: youtube.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. vieniem tas ir dzīvot no procentiem, kā to dara aizdevēji, bet citam ir lemts vien maksāt tiem pirmajiem šos procentus un piedevām domāt, kā izdzīvot? Nebūtu jau jāpaskaidro, pie kurējiem mēs piederam.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.