Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Vai filtri nedarbojas? Sodrējiem pārklāta Bauskas centrālās katlu mājas apkārtne

Bauskas pilsētas centrālās katlu mājas apkārtnē iedzīvotāji aizvadītajās dienās piefiksējuši, ka tuvumā esošā sniega sega noklāta ar sodrējiem. “Vai filtri pilsētas lielākajam siltumražotājam nedarbojas?” interesējas baušķenieks Aivars.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes priekšsēdētājs Dzintars Cāzers norādīja, ka ar dūmgāzēm un sodrējiem viss ir kārtībā, tie apkārtni nepiesārņo. Viņš pieļauj, ka aprakstīto situāciju radījuši pelni, kurus pirmdien izveda. Pelni te tiekot transportēti regulāri.

Pirmdien mainīts pelnu konteiners. Foto: “Bauskas novada komunālserviss”

“Mainot pelnu konteineru, bija vējš, kas, iespējams, bija vaininieks tam, ka blakus apkārtnē sniegā varētu pamanīt pelnu nosēdumus,” tā Dz. Cāzers.

Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Aija Jalinska atklāja, ka dienests līdz šim nav saņēmis iedzīvotāju sūdzības par Bauskas pilsētā esošo katlu māju. “Iesūtītais video materiāls nevar tikt uzskatīts par apliecinājumu tam, ka tieši katlu māja radījusi sniegā redzamos sodrēju nospiedumus. VVD tuvākajā laikā plānos pārbaudi konkrētajā objektā, lai vērtētu iesūtīto informāciju un tās saistību ar SIA “Bauskas novada komunālserviss”,” paziņoja A. Jalinska.

Foto: Ivars Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

  1. Valdes loceklis ar kompetenci kvalitātes vadībā un klientu apkalpošanā neteiks savu vārdu notiekošajā, vai Dz.Cāzers turpinās atbildēt.

  2. Nabaga iedzīvotāji! Drīz tie kopā ar “Bauskas uzdzīvi” varēs meklēt dzeltenā sniega vaininiekus. Un ekspertīzē noskaidrot katru duksi, kuš uzdrīkstējies iekrāsot krāsot sniegu

    6
    3
  3. kas var būt labāks par jau ierastu, agrāk policijā un tieslietu sistēmā izmantotu praksi ar “ierocim līdzīgu” priekšmetu un “patiesības noskaidrošanai” veltītos gadus līdz lietas slēgšanai vai nu “vainīgo personu nav iespējams noskaidrot”, vai “iestājies noilgums”.

  4. Vides dienests ir noteicis, ka šķelda ir tīrākais kurināmais, ko tad brīnāmies par sodrējiem ? Kā vides dienests pateiks tā arī būs.

  5. pie tam pie mums tās atstātās “pēdas” sastāvs nav noskaidrojams, ne arī “atstājējs” zināms.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.