Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Šomēnes novada pašvaldībā darbu sākusi Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja

Par Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāju iecelta Kristīne Dzidruma. Pašvaldību jomā viņa savulaik jau ir strādājusi par Rundāles novada sabiedrisko attiecību speciālisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē 20. jūnijā viņa ziņoja par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības konkursa «Bauskas novada Uzņēmēju gada balva» nolikumā. «Lai padarītu ērtāku konkursa norisi, nepieciešams veikt izmaiņas nolikumā, precizējot konkursa izsludināšanas kārtību, paredzot, ka pieteikumu pieņemšana notiek pēc paziņojuma publicēšanas pašvaldības informatīvajā izdevumā «Bauskas Novada Vēstnesis» un pašvaldības mājas lapā www.bauskasnovads.lv, paziņojumā norādot pieteikuma iesniegšanas termiņu. Tāpat jāparedz, ka pieteikumus var nodot arī klātienē klientu apkalpošanas centros, apvienību pārvaldēs un pagastu nodaļās,» pauda K. Dzidruma.

Deputāti lēmumprojektu par grozījumiem konkursa nolikumā vienprātīgi virzīja uz domes sēdi, kas paredzēta 27. jūnijā.

Kristīne Dzidruma darbā par Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāju pieņemta ar 3. jūniju. Centra iepriekšējā vadītāja darba attiecības ar pašvaldību izbeidza aprīlī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada 2021. gada pašvaldību vēlēšanās Kristīne Dzidruma bija iekļauta Latvijas Reģionu apvienības sarakstā. K. Dzidruma 2007. gadā absolvējusi Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas nodaļu, iegūstot bakalaura grādu, savukārt 2009. gadā Sanktpēterburgas Valsts universitātē Žurnālistikas fakultātē iegūts sabiedrisko attiecību maģistra grāds. Iepriekšējā darba vieta – Lietuvas uzņēmumā «UAB NoriuNoriuNoriu» projektu menedžere.

Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrā bez tā vadītājas strādā vēl viena speciāliste un divi lauku attīstības konsultanti. Pašlaik šis centrs ir izvietots kopīgā telpā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecību Bauskā, Katoļu ielā 3.

Foto: ULDIS VARNEVIČS

Attēlā – Kristīne Dzidruma, Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja, novada domes finanšu komitejas sēdē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (25)

 1. Atkal kārtējais amata nosaukums ,naudas atsēdēšanai
  Nez cik lielu summu saņems draudzene ?
  Jo sarežģītāks amata nosaukums , jo svarīgākā alga

  41
 2. Holivudā ir zvaigznes, kāpēc pašvaldībā nedrīkst būt zvaigznes? Tas gan ir pretrunā ar stambulēšanu un mūsu pašu pēdējiem likumu trakumiem par muzikantiem-” maniakiem”.

  7
  1
 3. Labāk pieņemsim Pēteri no Pamūšas( sorry, nekas nav pret Pamūšu vai Pēterim, bet doma saprotama), nekā izglītotu cilvēku ar pieredzi. Prieks, ka vietējais iedzīvotājs nāk strādāt uz savu dzimto novadu. Veiksmi, izturību un novēlu pieņemt pareizus lēmumus. Lai viss izdodas( un nē, neesmu domes darbinieks, pat nekad neesmu saticis).

  12
  11
 4. Rakstu izlasīju, kārtējā birokrāte, ne pušplēsta vārda ar ko tad šie nodarbosies , kāds ir uzdevums un mērķis?

  19
 5. Vai Latvijā kāds ierēdnis strādā uz rezultātu? Vai Latvijā kāds ierēdnis atbild par rezultātu?

  15
 6. kur vien skaties- visur “attīstība”, vai ik vienas amatpersonas runu sastāda ik pa brītiņam iestarpināts vārds “attīstība” vietā un nevietā. Tikai, cik tālu pa šiem, nu jau vairāk kā 30 neatkarības gadiem esam attīstījušies? Ar visu milzīgo ES fondu naudu esam noslīdējuši līdz pēdējām vietām ES un slīdam vēl zemāk, ja skatāmies, kā tā fondu un cita ES nauda tiek izlietota. Vai tiem pašiem uzņēmējiem, gan jauniem, gan veciem nebūtu labāk, ja to lielo naudu, ko no viņiem paņem nodokļos, atstātu uzņēmējiem ražošanas attīstībai un ,iespējams, lētāku ražojumu izmaksu galarezultātā? Nevis uzturēt melno miljonu “attīstītāju”, kuriem ir vai nu lunkana mēle, vai ,visticamāk, aizbildņi patreizējā novada vadībā.

  21
  1
 7. tieši šitās meitenes ar viņas prasmēm pietrūka “Lepšu” Aivaram, lai nebūtu jālikvidē rūpals zemeņu audzēšanā? Un cik vēl tādu atrodams novada domē un citās iestādēs? Vai labāk meklēt viesstrādniekus Uzbekistānā, vai prātīgāk likvidēt vismaz pusi no “uzturamajiem”, uzturētiem no darba cilvēku nodokļos samaksātā?

  6
  1
 8. Nu gan skauģes brauc virsū! Nav jau no Rail Baltic kantora, varbūt Bauskas novadu gaida uzplaukums.

  1
  8
 9. Vadītājs ir, apakšdarbinieki ir, telpas ir. Atliek tikai pats mazumiņš – pēc pāris gadu vētrainas darbības imitācijas izdomāt ar ko šim centram nodarboties un kā tas rīmēsies ar nosaukumu. Bet nu citādi jau viss ir ok, pašvaldība ir lielākais darba devējs novadā, darbinieki tiek pieņemti un viss ir super.

  15
 10. Hmm, varbūt šim centram nepieciešams izstrādāt sev jaunu vizuālo identitāti? Tur tā kā vadītājas izglītība būtu tieši laikā, kaut gan par vizuālo tur jau ir neaizstājami speciālisti priekšā.

  11
 11. Ko var cepties? Tak vakances publicē, jebkurš var pieteikties no komentētājiem. Vai rociņš par īsu?

  9
  13
 12. gan rociņš aug no neīstās vietas, gan prātiņš par īsu, lai iztiku pelnītu ar godīgu darbu, nevis iztiktu no citu cilvēku nodokļos samaksātā. Tālu gan tiksim, plānojot kā vairāk iekasēt nodokļos un iekasēto izmantot šādu bezjēdzīgu amatvietu radīšanai saviem radiniekiem, draugiem, kursabiedriem un citiem savulaik noderīgiem cilvēkiem balsu iegūšanai nākamajās pašvaldības vēlēšanās.

  7
  1
 13. Žurnālistiem parasti ir seklas un paviršas zināšanas visās sfērās, bet velns slēpjas profesionālajos sīkumos un niansēs. Piemēram, žurnālists J. Domburs ir gudrs vīrs, bet Rīgu un Latviju nez kāpēc nav attīstījis.Tomēr varbūt ir netieši stimulējis attīstību

 14. Pirmais ko izdarīja ebrejs okmans 2024 gadā, par 1 200 000pacēla atalgijumu saviem roklaižiem

  4
  3
 15. Galvenais atcerēties šo līdz nākošajām pašvaldību vēlēšanām un vēlreiz neuzkāpt uz 2A grābekļa.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.