Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Šomēnes Vecsaulē durvis vērs aptieka

Kā jau daži iedzīvotāji pamanījuši, Vecsaules pagasta centrā, blakus veikalam «Aibe»,  uz ēkas izlikta izkārtne «aptieka 1».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptiekas telpas atradīsies vienā ēkā ar veikalu «Aibe», kam īpašnieks ir vietējais uzņēmējs Raitis Māskis. Viņš «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka aptiekas telpas no viņa īrē aptiekas īpašniece Ieva Lašina.

I.Lašina teic, ka precīzs datums veikala atvēršanai vēl nav nolikts, taču notikums gaidāms, tuvojoties aprīļa vidum, un informācija par to vēl sekošot. ««aptieka 1» ir neatkarīgo aptieku apvienība, kas nozīmē, ka aptiekas nav franšīzē – katru no tām pārvalda aptiekas īpašnieks, kas ir arī aptiekas darbinieks. Tas ir kā mazā farmaceita lielais sapnis. Vienīgi loģistika mums ir kopīga ar uzņēmumu «Benu Aptieka Latvija». Lēmumus par veikala darbību un visu pārējo pieņemam mēs paši,» skaidro I. Lašina, «atvērt aptieku nav iespējams jebkur, kur ir vēlme, jo apkārtnē jābūt atbilstošam iedzīvotāju skaitam un citiem kritērijiem, ko nosaka Ministru kabinets. Vecsaulē visas prasības atbilst noteikumiem, jau esam saņēmuši licenci.»

Aptiekas vadītāja Vecsaulē būs I. Lašinas mamma Salvija Lašina, un iestādē strādās vēl vismaz viens darbinieks – farmaceits. Visiem aptiekas darbiniekiem, kā to paredz likums, jābūt farmaceita izglītībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Lašina pastāsta, ka jau trīsarpus gadus viņai ir aptieka arī Baltezerā, taču tās koncepts ir pavisam cits nekā būs Vecsaulē. «Baltezerā aptieka atrodas A1 šosejas malā, līdz ar to klienti lielākoties ir garāmbraucēji. Daudzi piestāj, lai paķertu savas zāles vai kaut ko pirmajai  palīdzībai nepieciešamu, un dodas tālāk,» tā I. Lašina, «Vecsaulē aptieka būs pagasta centrā, blakus ir arī pārtikas veikals, tāpēc apstākļi ir citādi.»

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem Vecsaules ciemā, kas ir arī Vecsaules pagasta centrs, 2023. gadā reģistrēti 288 iedzīvotāji, Vecsaule ir 11 kilometru attālumā no Bauskas.

Foto: www.bauskasdzive.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.