Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” ieguvis Bauskas novada uzņēmums “Balticovo”

“Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu Latvijā ieguvuši jau 150 darba devēji gan privātajā, gan publiskajā sektorā. 55 no programmas dalībniekiem pārstāv publisko sektoru, gan valsts, gan pašvaldību institūcijas, savukārt 95 statusa ieguvēji ir no privātā sektora. Bauskas novadā “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusu ieguvis Iecavas pagasta uzņēmums “Balticovo”, pagaidām šis ir vienīgais uzņēmums mūsu pašvaldībā, kuram piešķirts šāds statuss, portālu informēja Sabiedrības integrācijas fondā (SIF).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIF īstenotā valsts programma tika atklāta 2021.gadā ar mērķi nodrošināt konsultatīvu un informatīvu atbalstu organizācijām, veicinot darba un privātās dzīves līdzsvaru sabiedrībā.

55 no programmas dalībniekiem pārstāv publisko sektoru, gan valsts, gan pašvaldību institūcijas, savukārt 95 statusa ieguvēji ir no privātā sektora.

Lielākā daļa jeb 88 darba devēji pārstāv Rīgas reģionu, Vidzemē “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusu ieguvuši 25 darba devēji, Kurzemē – 22, Latgalē – deviņi un Zemgalē – seši darba devēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

52 darba devēji ir vidējās organizācijas, kas nodarbina 50 līdz 249 darbinieku, 46 darba devēji ir lielās organizācijas, kas nodarbina vairāk nekā 250 darbinieku, 32 programmas dalībnieki nodarbina 11 līdz 49 darbiniekus, savukārt vienu līdz 20 darbiniekus nodarbina 20 darba devēji.

“Šīs programmas ietvaros redzam, cik svarīga un daudznozīmīga loma ir ģimenei draudzīgas vides nodrošināšanai darbavietā. Arvien vairāk darba devēji un darbinieki novērtē privātās un profesionālās dzīves līdzsvara nozīmi. Iegūst gan darbinieks, gan darba devējs, to apliecina arī mūsu iniciatīvas dalībnieki. Tādēļ ir liels gandarījums, ka kopā mēs veidojam darbiniekiem un viņu ģimenēm draudzīgāku darba vidi Latvijā. Ģimenes veido valsti, un ģimenes labklājība ir visas valsts labklājības pamatā,” teic SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Foto: no albuma.

 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. vien jautājums, cik desmiti vai simti tūkstoši “aizgāja” šajā pētījuma projektā pētniekiem, ekspertiem un viņus apkalpojošam personālam? Par “pētījumiem” , par kuriem jau sen zināms, ka uzņēmuma slava vai neslava skrien pa priekšu visiem šādiem bezmērķīgiem pētījumiem. Ja kāds var izvēlēties sev darba vietu un bonusus, tad tie ir no “augšējiem plauktiem” , bet ne tie, kuri laimīgi ka vispār ir darbs māju tuvumā. Kā arī, zinot šādu pētījumu “cenu”, cik ir to, kuri tiem akli uzticas?

  2. Ģimenēm draudzīga, smiekli nāk, tur viens otru apsaukā, lamā! jauniņajiem vispār mēģina ieriebt visu laiku, lai tik ātrāk aziet prom no darba!

    12
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.