Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Stelpes brīvdabas estrādē norisināsies Teātra svētki

Sestdien, 12. augustā, Stelpes brīvdabas estrādē norisināsies Teātra svētki «Mērnieku laiki jeb teritoriālā reforma», kur tiks izspēlēti dažādi humoristiski uzvedumi. Pasākums sāksies pulksten 15 Stelpes estrādē, un tajā piedalīsies amatierkopas no tuvākām un tālākām vietām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teātra svētkos priekšnesumus rādīs «Tradare» no Mazzalves, «Dadži» no Īslīces, «Laucis» no Jaunsaules, «Kurmene» no Kurmenes, «Gadījums» no Skaistkalnes, «Briedīši» no Valles, «MIStērijA» no Misas, «Vecmuiža» no Vecumniekiem, kā arī vietējie «Re, mēs te!» no Stelpes un īpašie viesi «Brāļi optimisti» no Latgales.

«Teātra svētki pie mums norisinās jau kopš 2010. gada, bet pārtraukums bija pandēmijas laiks. Kolektīvi, kas piedalās, priecājas, ka atkal varam būt kopā, jo šīs tikšanās rada jaunas idejas, atjauno draudzības un arī atbalsts ir svarīgs. Minētie kolektīvi jau kopš 2010. gada mums nekad nav atteikuši dalību,» stāsta Stelpes pagasta kultūras darba organizatore Sandra Neliusa.

Viņa norāda, ka «Mērnieku laiki jeb teritoriālā reforma» ir aktuāla tēma. Ir cilvēki, kuri uzskata, ka teritoriālā reforma bija laba lieta, bet tā gluži neesot, jo svarīgs ir katrs cilvēks, arī laukos un tālākās vietās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S. Neliusa pastāsta, ka pasākumā caur radošiem priekšnesumiem būs iespēja pasmieties par to, ko nav iespējams mainīt. «Caur humoru paskatīties uz tiem lēmumiem un situācijām, kas iespaido mūsu dzīvi,» tā S. Neliusa, «uz šīm parādībām, ka jau latvieši, skatāmies caur humoru un dziesmām. Latvietis vienmēr ir bijis sīksts, jo nezaudē dzīvesprieku jebkurā situācijā.»

Izrādes speciāli tika iestudētas šim pasākumam, un tās būs diezgan sarkastiskas, bet tajā pašā laikā pozitīvas. Apmeklētājiem būs iespēja dziedāt līdzi, dejot un arī ēst soļanku. «Kolektīvi ir no dažādām pusēm, kas mums sniedz ierosmes veidus, kā paskatīties uz nebūšanām no malas ar dziesmu. Nevēlamies kritizēt, bet gan paust to, kā mēs jūtamies,» paziņo S. Neliusa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.