Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Svētdien Iecavā brīvprātīgie klauvēs pie durvīm un vāks ziedojumus SOS ģimenēm

Šajās brīvdienās – 2.aprīlī, kā arī 23.aprīlī, brīvprātīgie no studentu programmas “Southwestern Advantage” visā Latvijā, tostarp arī Iecavā, vāks ziedojumus SOS ģimenēm, lai bērni varētu apmeklēt vasaras nometnes. Šobrīd SOS ģimenēs Īslīces un Valmieras SOS bērnu ciematos, kā arī integrētajās SOS ģimenēs ārpus ciematiem aug 119 bērni, portālu informēja biedrības “Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija” pārstāve Dace Dzedone. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka ziedojumu vākšanas kampaņa norisināsies divas dienas – 2. un 23.aprīlī – Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Ragaciemā, Lapmežciemā, Iecavā, Ķekavā, Jelgavā, Ozolniekos, Jāņupē, Dzērumos, Ādažos, Carnikavā, Saulkrastos, Zvejniekciemā, Vārzās, Salaspilī, Ogrē, Lielvārdē, Ķegumā, Pļaviņās, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Madonā, Valmierā, Strenčos un Cēsīs. Kampaņas laikā tiks vākti ziedojumi, lai SOS ģimenēs augošie bērni šajā vasarā varētu apmeklēt dažādas, viņu interesēm atbilstošas vasaras nometnes.

Brīvprātīgie klauvēs pie apkaimju iedzīvotāju durvīm, lai aicinātu iedzīvotājus atbalstīt SOS ģimenes. Visiem ziedojumu kampaņā iesaistītajiem būs īpašas pazīšanās zīmes, ziedojumi tiks vākti skaidrā naudā speciāli noformētos ziedojumu spainīšos, bet ziedot varēs arī ar kartes maksājumu. Ikviens no kampaņas dalībniekiem varēs uzrādīt pilnvarojumu vākt līdzekļus Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas vārdā.

“Esam pateicīgi mūsu brīvprātīgajiem palīgiem, kas jau desmito gadu nāk mums talkā, lai SOS ģimenēs augošo bērnu dzīves kļūtu labākas un priecīgākas. Šogad mūsu kopīgās aktivitātes mērķis ir parūpēties, lai bērniem no SOS ģimenēm būtu iespēja apmeklēt viņu interesēm un spējām atbilstošas vasaras nometnes. Apbrīnoju jauniešu apņēmību un enerģiju, veltot savu brīvo laiku ziedojumu vākšanai. Ceru, ka jaunieši šodien sastaps daudz atsaucīgus cilvēkus, lai kopā mēs varētu sagādāt vasaras piedzīvojumus SOS ģimeņu bērniem,” teic “Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas” direktore Ilze Paleja:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda aktivitāte Latvijā norit jau desmito gadu, un tiek prognozēts, ka šogad tajā piedalīsies vairāk nekā simts brīvprātīgie dalībnieki. Turklāt kampaņa šogad noritēs divās dienās – 2. un 23.aprīlī. Kampaņu organizē studentu programma “Southwestern Advantage” sadarbībā ar “Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju”.

D. Dzedone precizē, ka kopumā aizvadīto gadu laikā, pateicoties brīvprātīgo palīgu atbalstam, savākti vairāk nekā 110 000 eiro dažādu atbalsta projektu realizēšanai.

Lai atbalstītu SOS bērnu ciematos dzīvojošos bērnus, ziedot var arī Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas mājaslapā. Vairāk par ziedojumu veikšanas iespējām www.sosbernuciemati.lv.

Southwestern Advantage Latvia pārstāve Madara Brauere: “Ir liels prieks, ka, klauvējot pie durvīm, uzrunājot Latvijas iedzīvotājus un vācot ziedojumus, mūsu studenti spēj paveikt tik daudz laba! Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka latvieši ir ļoti laipni un atsaucīgi, ja viņiem tiek dota iespēja atbalstīt lielisku ideju turpat pie viņu mājas durvīm.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. Ne santima nav pelnijuši .Vai kāds zin cik valsts uz viņiem dod ,mājas bērniem ne 10 daļu no tā,vecāki nevar atlauties.

  17
  1
 2. man visur rādās krāpnieki un Ukrainas karogi, pats neesmu nevienam ziedojis pat tukšu pudeli

  3
  3
 3. Ja Bauskas sociālajā mājā uz vienu bērnu mēnesī tērē 1720 eiro ???????? Kam vēl jāziedo.

  17
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.