Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Svitenē aprīļa beigās notiks festivāls jauniešiem

Jau pavisam drīz, 30. aprīlī un 1. maijā, Svitenes pagasta centrā ritēs sarunas, skanēs mūzika un virmos priecīga atmosfēra. Bauskas novada jauniešu biedrība „Mums pieder pasaule” sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām „Inicio”, „Laiks jauniešiem”, „Vieddoma” un „Jaunatne smaidam” atklās šī gada pirmo festivālu jauniešiem „Ko šodien?”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sociālie procesi ir ļoti svarīgi jaunībā – it īpaši bērniem un pusaudžiem, jo tieši šajā laikā viņi apgūst sociālās lomas. Festivāla mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem socializēties, tostarp sekmēt jauniešu brīvā laika pavadīšanu, bet sarunas vīsies ap jauniešu nodarbinātību un uzņēmējdarbību laukos – kas nepieciešams un kā to panākt,” teic biedrības “Mums pieder pasaule” pārstāve Vita Reinfelde.

Viņa atklāja, ka festivāla laikā dalībnieki varēs piedalīties diskusijās, uzklausīt pieredzes un veiksmes stāstus, piedalīties aktīvās un radošās nodarbēs, kas mīsies ar muzikāliem priekšnesumiem. Pirmajā dienā dalībniekiem būs iespēja apgūt dīdžeja mākslu, bet vakarpusē muzicēt kopā ar Nilu Īli un Maiju Sējāni Īli, bet otrajā dienā izbaudīt Bauskas novada talantīgo jauniešu un grupas „Kreisais Krasts” koncertu.
Piedaloties pasākuma darbnīcās, dalībnieki krās punktus uz loterijas taloniņa un katram noteiktu punktu skaitu sakrājušam dalībniekam būs iespēja laimēt balvas no festivāla sponsoriem.

V. Reinfelde atzīmēja, ka ieeja festivālā būs tikai reģistrētiem dalībniekiem vai uzrādot biļeti (tās iespējams iegūt vietnē bezrindas.lv). Biedrība festivāla apmeklētājus aicina domāt zaļāk – uz pasākumu ierasties ar sabiedrisko transportu, divriteni vai kājām, nakšņot varēs savā teltī telšu pilsētiņā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla noslēgums paredzēts svētdien, 1. maijā, plkst.14 ar lielo „Ko šodien?” draugu kūku, ko organizēs NVO „Visam kronis”. Sīkāks festivāla apraksts, programma, karte un cita svarīga informācija atrodama biedrības Facebook un Instagram kontos.

Festivāls notiks, pateicoties finansiālajam atbalstam no Bauskas novada pašvaldības, Rundāles apvienības pārvaldes un Svitenes tautas nama, projekta „Kopienā ir SPĒKS” (Sabiedrības integrācijas fonda atbalsts no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem) un projekta finansējumam (no Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam).


Reģistrēšanās festivālam bez maksas iespējama: https://forms.gle/Qahm5YD84C8N4Ni69. Pēc 16. aprīļa reģistrācija tiks pārtraukta, bet varēs iegādāties biļetes bezrindas.lv. Dalībnieku skaits ierobežots.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.