Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Taupības nolūkos apkures sezonā Bauskas mežniecība klātienē strādās tikai otrdienās un ceturtdienās

Lai īstenotu enerģijas patēriņa samazināšanas pasākumus 2022. – 2023. gada apkures sezonā, Valsts meža dienests ar 2022. gada 1. oktobri maina mežniecību apmeklētāju pieņemšanas laiku. Turpmāk klātienē dienesta pakalpojumus varēs saņemt otrdienās un ceturtdienās. Mainīts ir arī ģenerāldirektora un dienesta centrālās administrācijas speciālistu apmeklētāju pieņemšanas laiks, informē Iveta Pavziniuka, Valsts meža dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts meža dienesta pakalpojumus var saņemt 29 mežniecībās visā Latvijas teritorijā, arī Bauskas mežniecība «Ošiņos» Īslīces pagasta Rītausmās no 1. oktobra klātienē strādās tikai otrdienās un ceturtdienās.

«Pagaidām nav noteikts, līdz kuram laikam izmaiņas būs spēkā, bet ir skaidrs, ka tās būs visu apkures sezonu,» «Bauskas Dzīvei» precizē I. Pavziniuka. Persona ar iesniegumu var vērsties jebkurā no mežniecībām, neatkarīgi no adreses vai īpašuma atrašanās vietas. Ar 1. oktobri mainās Valsts meža dienesta mežniecību apmeklētāju pieņemšanas laiks. Turpmāk klātienē pakalpojumus varēs saņemt:

otrdienās plkst. 9 – 12.30; 13 – 17;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ceturtdienās plkst. 9 – 12.30; 13 – 18.

Valsts meža dienesta pakalpojumus iespējams saņemt arī attālināti. Tie pieejami: https://latvija.lv/Meklesana?sp=&f_abc_lvp_minAuthorities=100743

Valsts meža dienestam adresētos iesniegumus var iesniegt:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • tiešsaistē Meža valsts reģistrā;
  • kā dokumentus, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz virsmežniecības vai mežniecības e-pasta adresi un e-adresi;
  •  ar pasta starpniecību;
  • atstājot pastkastē pie virsmežniecības administrācijas vai mežniecības.

Ar. 1. oktobri Valsts meža dienesta ģenerāldirektors, tā pilnvarotās personas un centrālās administrācijas speciālisti apmeklētājus pieņems katra mēneša pirmajā  otrdienā no plkst. 15 līdz 18 ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz tālruņa numuru +37167226600. 

Virsmežziņi, to pilnvarotas personas un virsmežniecību speciālisti apmeklētājus pieņems katra mēneša pirmajā otrdienā no plkst. 14 līdz 18 ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz attiecīgās virsmežniecības centrālo tālruņa numuru. Virsmežniecību kontaktinformācija pieejama šeit.

Valsts meža dienests ir valsts pārvaldes iestāde, kas atrodas zemkopības ministra padotībā. Dienests uzrauga meža apsaimniekošanu un izmantošanu, medības reglamentējošo normatīvo aktu prasību ievērošanu, kā arī īsteno meža ugunsapsardzību un uzkrāj informāciju par mežu un tajā notikušo mežsaimniecisko darbību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.