“Talsu NSS/Krauzers” nedod nekādas cerības “Bauskai”

Sestdienas vakarā Talsos norisinājās ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā  “Talsu NSS/Krauzers” uzņēma turnīra pastarīti “Bausku”. Talsenieki maču sāka ar četriem pēc kārtas gūtiem vārtiem, galarezultātā triumfējot ar 12:4, ziņo portāls floorball.lv.

Talsos notikušajā spēlē vēl nepagāja pat pilnas četras minūtes, kad laukuma saimnieki viesu vārtsargu bija pārspējuši trīs reizes – 3:0. Ar vārtu guvumiem izcēlās Jānis Škutāns, Artis Raitums un Rūdolfs Niedrājs. 14. minūtē Adrians Spunde panāca jau 4:0. Tikai tad ar vārtu guvumu atbildēja baušķenieki Nika Daniela Bosakova personā – 1:4. Pēc pirmā perioda Talsinieki atradās vadībā ar 6:1, pēc otrā – ar 8:2, bet visā mačā “Talsu NSS/Krauzers” triumfēja ar 12:4.

Komentāri (3)

1. Nē,nē tā nav trenera vaina,ka komanda visu laiku zaudē!!!! Kur tad ,,būdīgais,, trenera palīgs pazudis ,ka nav foto? Laikam jau tāpēc komanda zaudēja….