Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Papildināts: Taranē Pestīšanas armijas ēku Plūdoņa ielā Bauskā

Agrā Lielās piektdienas rītā, 7. aprīlī ap plkst. 4, kāds autovadītājs tā traucies pa Plūdoņa ielu Bauskā, ka nogāzis Pestīšanas armijas mājas priekšā esošo barjeru un viņa mašīna arī papostījusi ēkas cokola daļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pestīšanas armijas Bauskas korpusa vadītāja Velta Udarska «Bauskas Dzīvei» stāsta, ka vainīgo gan nav manījuši, atklājuši vien postījumus. Uz trotuāra redzamas arī asinis, tātad braucējs, iespējams, pats cietis. V. Udarska izsaukusi policiju, kas vietu apskatījusi, bet komentārus nesniedz.

Tagad PA Bauskas korpusa vadītāja cenšas visu sakopt, lai Lieldienas sagaidītu ar tīru, nevis izārdītu apkārtni. PA ēka ir apdrošināta, cerams, remontam nepieciešamie līdzekļi tiks atrasti, bet barjera esot pašvaldības īpašums.

Pusdienlaikā V. Udarska informēja, ka policisti automobili, ar kuru braucot postījumi nodarīti, atradusi. Mašīnas reģistrācijas numurs paziņots, lai varētu vērsties apdrošināšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Aculiecinieka foto.

Jāmin, ka pagājušajā nedēļā gaišā dienas laikā ceļu satiksmes negadījumā bojāta aizsargbarjera pārbūvētajā Mēmeles ielā Bauskā. Bauskas pilsētas nodaļas vadītāja Dace Šķiliņa informēja, ka Valsts policija ir atzinusi pašvaldību kā cietušo. Pašvaldība griezīsies pie apdrošinātāja un lūgs kompensēt zaudējumus.

Pašvaldības uzņēmums SIA “Vides serviss” ir apsekojis un sastādījis tāmi. Aprēķināts, ka barjeras atjaunošanas izmaksās 218 eiro un 50 centi. D. Šķiliņa solīja, ka tuvākajā laikā aizsargbarjera tiks atjaunota.

Svētdien, 2. aprīlī, kāda autovadītāja, iespējams, novērsās no ceļa un iestūrēja Mēmeles ielas aizsargbarjerā. Foto: www.bauskasdzive.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

  1. vienkārši cilvēks izvēlējās vai vienkārši sajauca dienas, lai nokļūtu tuvāk pie Dieva, bija tādā veidā jābrauc Debesbraukšanas dienā, ne Lieldienās…

    18
  2. Vakar pa nakti Bauskā uz kalna ielas blakus aplim , aizbraucis pretejā josla un uzbraucis uz apmales , varbūt tas pats 🤷🏼‍♀️

  3. 7.aprīlī taranēja PA, šodien, 9.aprīlī tie paši varoņi brauc atkal. Vai tiešām jāgaida letāls negadījums…?
    Par šīm personām policijai bijuši neskaitāmi ziņojumi. Vai nebūtu laiks policijai stingrāk rīkoties? Vai nav pienācis laiks šīs persomas izolēt? Ja ir noziedznieki, tad cietumā, ja psihiski slimi = piespiedu kārtā ārtstēt. Policijai jāsaprot, ka sabiedrība apdraudēta!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.