Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Tiesnesi Aigaru Sniedzīti ieceļ par Zemgales apgabaltiesas priekšsēdētāja vietnieku 

Pirmdien, 30.maijā, Tieslietu padome rakstveida procesā nolēma par Zemgales apgabaltiesas priekšsēdētāja vietnieku iecelt tiesnesi Aigaru Sniedzīti. Vienlaikus viņš būs arī apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas priekšsēdētājs. Jaunajā amatā tiesnesis A. Sniedzītis iecelts uz pieciem gadiem, portālu informēja Tieslietu padomes sekretariāta pārstāve Lana Mauliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Mauliņa norādīja, ka A.Sniedzītis par tiesnesi strādā kopš 1997.gada. Viņš strādājis par Bauskas rajona tiesas tiesnesi, bijis arī Tieslietu padomes loceklis un darbojas Latvijas Tiesnešu biedrībā kā biedrs un valdes loceklis.

Tieslietu padomes apstiprinātā rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un tiesu nama priekšsēdētāja izvirzīšanas un iecelšanas kārtība nosaka, ka pēc atlases komisijas atzinuma par kandidāta piemērotību amatam saņemšanas, Tieslietu padome lemj par kandidāta iecelšanu amatā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. Patiess prieks par baušķenieku! Tiesnesi Aigaru Sniedzīti paši Temīdas kalpi uzskata par vienu no labākajiem amata pratējiem. Par Taisnību!

 2. Jā 2013 gadā ar nelikumīgiem paņēmieniem gribēja izputināt PS Līdums , riktīgs temīdas sargs.

  1
  3
 3. Bet tas ir vienīgais, ko par Sniedzīti sliktu var atrast. Jā, toreiz Bauskas rajona tiesas, kā to atzinis Augstākās tiesas senāts, kļūdainā lēmuma sekas varēja būt Latvijas vadošās graudkopības saimniecības SIA “PS Līdums” maksātnespēja. Bauskas rajona tiesas tiesnesis Aigars Sniedzītis bez pierādījumu izvērtēšanas un izdarot secinājumus, kas neatbilst lietas materiāliem, toreiz secināja – labojumus SIA “PS Līdums” tiesiskās aizsardzības pasākumu (TAP) plānā izdarīt nedrīkst, kas faktiski nozīmētu veiksmīgi darbojošās saimniecības maksātnespēju. Tieslietu ministrijā sūdzības par A. Sniedzīša darbību līdz šim nav saņemtas.

  3
  1
 4. Un kā tad tur bija vai disciplinārlietu pret Sniedzīti ierosināja? Vēsture par to klusē…

 5. Atceramies gan! Tikai pēc publiska trokšņa sacelšanas novada avīzē un citur “Līduma” bankrotizētājs atstājās. Laikam vēl nebija rūdījuma.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.