Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās uzņemšana Latvijas Universitātes Bauskas filiālē

Līdz 19. un pat līdz 30. augustam pagarināti pieteikšanās periodi studijām Latvijas Universitātes (LU) Bauskas filiālē dažādās izglītības programmās. Tā informē Velga Gūtmane, Latvijas Universitātes Bauskas filiāles vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
LU Bauskas filiālē turpinās studentu uzņemšana. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Uzņemšanas periods pagarināts četrās programmās. Pirmā līmeņa profesionālajā augstākās izglītības studiju programmā «Pirmsskolas skolotājs» pieteikties varēs līdz pat 30. augustam. Profesionālajā bakalaura studiju programmā «Sākumizglītības skolotājs» pieteikšanās noslēgsies šonedēļ, 19. augustā. Interesenti var turpināt pieteikties studiju programmā «Sociālais darbs» līdz 22. augustam. Augstāka līmeņa studijās maģistra studiju programmā «Izglītības zinātnes» modulī «Pedagoģija» pieteikties varēs līdz 24. augustam. Attiecībā uz pedagogu studijām V. Gūtmane uzsver, ka vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicina pieteikties laikus.

«Sociālā darba profesionālā bakalaura studiju programma ir viena no nedaudzajām, kas līdzās akadēmiskajai izglītībai sniedz nepieciešamās zināšanas, prasmes un vērtības profesionālajai kvalifikācijai. Sociālais darbs ir uz pārmaiņām vērsta iespēju profesija. Profesija, kas mūsdienās ir ļoti pieprasīta un ar perspektīvu vīziju nākotnē,» skaidro V. Gūtmane.

Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja Dina Romanovska informēja, ka jau ievadītas sarunas ar vairākiem topošajiem studentiem, kas sāks strādāt par sociālajiem darbiniekiem. Studenti vēl nevarot strādāt pilnā mērā, bet sociālajā dienestā jau esot, ko darīt. Viņa pauda cerību, ka savāksies pilna grupa Bauskā, lai nebūtu jābrauc studēt uz kādu citu pilsētu. Aicināja deputātus arī padomāt par potenciālu finansiālo atbalstu studējošajiem, ja viņi strādās Bauskas novada sociālajā dienestā, jo tas prasa ievērojamas finanses un šāds atbalsts būtu nepieciešams. Deputāti atzina, ka par šo ideju ir vērts padomāt.

LU Bauskas filiāles vadītāja uzsver – lai varētu strādāt ar klientiem, dokumentiem un likumiem, esot jāiegūst zināšanas augstskolas solā. «Par sociālo darbinieku produktīvi varēs strādāt cilvēks, kuram ir labi attīstīta empātija, komunikācijas prasmes, kā arī labas sadarbības prasmes, jo šis darbs ir cieši saistīts ar citu profesiju darbiniekiem,» tā V. Gūtmane.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Studē 4 gadus, naksājot tūkstošus, bet pēc tan strādā par minimālo algu. Vai nav kuriozs.Tas tik iespējams LV. Tas pats attuecas par PI. pedagogiem. Pāris gadus iepriekš jau šo kuriozu apsrieda TV žurnālisti. Nekas nav mainijies. Smieklīgi un stulbi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.