Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ūdens līmenis upēs pazeminās, Lielupē par 2 – 5 cm

Aizvadītajā nedēļā ūdens līmenis upēs pazeminājās ar dažādu intensitāti, vietām lokāli svārstījās vai nedaudz paaugstinājās. Upju notece sausuma iespaidā samazinājās. Lielupē pie Mežotnes ūdens līmenis pazeminājās par 2 – 5 cm. Ūdens temperatūra karstuma viļņa ietekmē paaugstinājās, vietām sasniedzot +24…+25°C, «Bauskas Dzīve» uzzināja no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) speciālistiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Lielupe pie Mežotnes. Foto – Aivars Gulbis, redzet.eu

Aizvadītā diennakts

Aizvadītajā diennaktī ūdens līmenis Daugavā posmā Piedruja-Jēkabpils  pazeminājās par 1 – 3 cm, bet Daugavas baseina upēs ūdens līmenis svārstījās ar tendenci pazemināties. Gaujā, Salacā un to baseinu upēs ūdens līmenis pārsvarā pazeminājās par 2 –10 cm, vietām svārstījās.

Lielupē Mežotnes-Staļģenes posmā ūdens līmenis pazeminājās par 2 – 5 cm, bet upes lejtecē ūdens līmenis paaugstinājās, citās Zemgales upēs ūdens līmenis svārstījās vai pazeminājās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ventas augštecē ūdens līmenis pazeminājās par 2…8 cm, bet Kuldīgas-Vendzavas posmā paaugstinājās par 4…8 cm. Citās Kurzemes upēs ūdens līmenis svārstījās ±3 cm robežās, informē LVĢMC.

Ūdens temperatūra

Šorīt ūdens temperatūra Daugavā +23…+24°C, Latgales upēs +19…+24°C, Vidzemes upēs +16…+24°C, Zemgales upēs +20…+24°C, Kurzemes upēs +18…+24°C, ezeros un ūdenskrātuvēs +21…+25°C. Baltijas jūras piekrastē +21…+22°C, bet Rīgas līča piekrastē +17…+23°C.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.