Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ugunsdzēsēji glābēji jaunajās telpās Iecavā vēl nav ievākušies

Katastrofu pārvaldīšanas centrs Iecavā joprojām nav pilnībā nodots ugunsdzēsējiem un policistiem. Nodrošinājuma valsts aģentūra (NVA) paziņojusi, ka tā apsver pārtraukt līgumu ar SIA «RERE būve», kas prasa papildu finansējumu četru katastrofu pārvaldības centru būvniecības pabeigšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Būvnieks par savu četru objektu pabeigšanu pieprasa papildu 200 tūkstošus eiro. Ja līgums ar būvnieku tiks lauzts – ar uzsvaru uz «ja», jo vēl neko nevaru apgalvot ar simtprocentīgu pārliecību, tad tiks meklēts cits uzņēmējs, kurš pabeigs būvdarbus, bet pašlaik par to spriest vēl ir pāragri, jo esam pieprasījuši būvniekiem iesniegt papildu skaidrojumus par darbu izpildi un tālākiem plāniem, kā arī pamatojumu pieprasītajai summai,» skaidro NVA pārstāve Vendija Pikše-Kučma.

Iepriekš tika saņemtas sūdzības par nenopļautu zāli pie ēkas Iecavā un NVA norādīja, ka tā ir būvnieka atbildība. Pašlaik šī nepilnība ir novērsta un teritorija ap katastrofu pārvaldības centru Iecavā, Baldones ielā 65, ir sakopta. «Jo ātrāk būvnieki pabeigs objektu, jo ātrāk Nodrošinājuma valsts aģentūra to varēs pārņemt un veikt visus nepieciešamos apsaimniekošanas darbus,» paziņoja V. Pikše-Kučma.

SIA «RERE būve» projektu vadītājs Pjotrs Ovsjaņņikovs apliecināja, ka uzņēmums ir ciešā kontaktā un saziņā ar pasūtītāju. Darbu grafiks Iecavas katastrofu pārvaldības centru pabeigšanai ir iesniegts pasūtītājam, un pašlaik tiek gaidīta atbilde.

Atgādināsim, ka 2021. gada 18. martā bija Ministru kabineta sēde, kurā tika nolemts piešķirt līdzekļus astoņu katastrofu pārvaldības centru būvniecībai. 2022. gada 13. oktobris – Iecavas ēkas spāru svētki. 2023. gada 1. jūnijs – diena, kad tika atklāts ekspluatācijā nodotais katastrofu pārvaldīšanas centrs Iecavā, kura būvniecības izmaksas sastāda 1 476 699,32 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.