Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Uz 14.Saeimu tēmē arī bijušais Bauskas novada domes deputāts Aleksandrs Novickis

Šodien, 2. augustā, ir pēdējā diena, kad Centrālajā vēlēšanu komisijā var iesniegt kandidātu sarakstus 1. oktobrī gaidāmajām 14. Saeimas vēlēšanām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publiski pieejamā informācija liecina, ka šodien savu sarakstu iesniedza politisko partiju apvienība “Apvienība Latvijai”, kuri kandidātus pieteica visos piecos Saeimas vēlēšanu apgabalos, bet maksimālo deputātu skaitu gan neiekļāva. Kopumā pieteikti 73 kandidāti, bet iespējams bija reģistrēt 115 kandidātus.

Zemgales vēlēšanu apgabalā iesniegtajā sarakstā ar septiņiem deputātu kandidātiem ar 7. kārtas numuru uz Saeimas deputāta vietu kandidē Datu valsts inspekcijas drošības pārvaldnieks Aleksandrs Novickis. Pašvaldību vēlēšanās viņš kandidēja no partijas “KPV LV” un saņēma vislielāko vēlētāju atbalstu, bet tā kā partija nepārvarēja noteikto piecu procentu barjeru, pašvaldībā pie deputāta krēsla A. Novickis netika.

Zemgales vēlēšanu apgabalā startē arī būvdarbu vadītājas palīdze Viola Ķikute, kura ir vien no līderēm un savā anketā norādījusi Bauskas novadu kā savus dzīvesvietu. Pašvaldību vēlēšanās viņa startēja uz Limbažu novada domi no partijas “KPV LV” un netika ievēlēta, pērn kā savu dzīvesvietu bija norādījusi Limbažu novadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemgales saraksta līderis savukārt ir uzņēmuma “Synerica” nodaļas vadītājs Uldis Godainis.

 Saeimas deputāts Māris Možvillo, kurš līdz šim darbojies partijā “Par cilvēcīgu Latviju” (PCL) (kādreizējais nosaukums – “KPV LV”), 14.Saeimas vēlēšanās kandidēs no “Apvienība Latvijai” Vidzemes vēlēšanu apgabala saraksta, ieņemot pirmo kārtas numuru, ziņo aģentūra “Leta”.

Iepriekš Možvillo pauda, ka PCL piedalīsies vēlēšanās un “ar visiem likumīgajiem veidiem piesaistīs ziedotājus”, aicinot partijas biedrus ziedot tai līdzekļus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Partijas sarakstos atrodami arī citi kādreizējie “KPV LV” deputātu kandidāti, piemēram, uzņēmuma “AHG” izpilddirektors Egils Matīss Madelis, kurš startēja 2021.gada pašvaldību vēlēšanās un 2018.gada Saeimas vēlēšanās kopā ar “KPV LV”. Viņš iekļauts “Apvienība Latvijai” Kurzemes sarakstā, ieņemot trešo kārtas numuru.

Arī students Jānis Vīksna 13.Saeimas vēlēšanās kandidēja no “KPV LV” saraksta, un šogad vēlēšanās viņš iekļauts “Apvienība Latvijai” Vidzemes sarakstā kā trešais kandidāts.

Partijas Rīgas saraksta pirmais numurs atvēlēts sabiedrisko attiecību uzņēmuma “PR Holding” valdes priekšsēdētājam Jānim Riņķim. Kurzemes saraksta priekšgalā savukārt ir portāla “dunika.lv” administrators Guntis Rolis, kurš pašvaldību vēlēšanās pērn startēja kopā ar partiju “Apvienība iedzīvotāji”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latgales sarakstā pirmo kārtas numuru ieņem uzņēmuma “Yetti Group” valdes priekšsēdētājs Iļja Zļenko.

Kā ziņots, KNAB skaidroja, ka politiskajai partijai PCL nav izmaksāts valsts budžeta finansējums 323 151 eiro apmērā. Šādu lēmumu KNAB pieņēma 13.janvārī, konstatējot, ka politiskā partija 2020.gadā pretlikumīgi izlietojusi tai piešķirto valsts budžeta finansējumu vairāk nekā 30 000 eiro apmērā. Partija KNAB pieņemto lēmumu pārsūdzēja tiesā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (37)

 1. Novicki svītrošu laukā, atbalstīšu Uldi Godaini! Iecavnieks tomēr, bijušais gan, bet tomēr

  8
  20
 2. Aleksandrs Novickis. Politiskais CV:

  2013.gads – Reformu partija/Latvijas atdzimšanas partija
  2017.gads – Latvijas Reģionu apvienība
  2021.gads – Par Cilvēcīgu Latviju/KPV LV
  2022.gads – Apvienība Latvijai

  26
  1
 3. Domāju šīs vēlēšanas pārsniegs visas iepriekšējās gribētāju daudzumā. Un kādēļ ne ja,…Latvijā jebkurš “var būt ” rakstnieks, jebkurš var kāpt uz skatuves un “būt ” solists, jebkurš…. Tad kāpēc ne valsts parlamenta deputāts? Uz priekšu, bokseri, traktoristi, valūtas spekulanti, laivu zagļi, visi citi izglītotie, talantīgie, apdāvinātie kretīni!

  16
 4. Aleks patiešām glāb mūs no šī posta, nu tik maz Tev pietrūka. Ak kālab liktenis tik nežēlīgs! Būtu jābeidz šiem ķeizariem patavļa!

  13
  10
 5. katrā ģimenē jābūt savai “melnajai avij”, ja tādas nav, tad ģimenes izvirst, nesaprotot, kas ir labs un kas ir slikts. Neteiksim, ka Novickī viss bija slikts, kā te lielākoties spriež, jā viņš bija ass savos izteikumos, bet vai daudziem “dievs” Lembergs Ventspilī tāds nav? Novickim vismaz bija savs skatījums uz notiekošo novadā, kas ne vienmēr sakrita ar paklausīgo rociņu cēlēju vadoņu viedokli un daudzreiz viņš spēja norādīt uz sastrādātajām, maigi sakot “muļķībām” kas daudzreiz izraisīja “karstā kartupeļa zem astes” efektu.

  23
  10
 6. Atkal Sašiņš iekūlies bezcerīgā pasākumā kopā ar pilnīgi bezcerīgu kompāniju.
  Prognozēju, ka šim sarakstam labākajā gadījumā spīd 0,5 procenti, un arī tos
  aiz pārpratuma būs kastēs sametuši pusakli penši, nevarot salasīt, kas uz listes rakstīts.

  16
  12
 7. es balsosu par Novicka kungu, 100 reizes labaks par esoso sastavu, Abelniekiem, ucenem, un visadiem citadiem salasnam

  19
  8
 8. Novicka kungs varbūt nostasies pret spelu zalem, ko nevar izdarit esosie korumpetie tipi.
  Vispar tur to sastavu jamaina nav nekadas jegas.

  19
  6
 9. Novicka kungs varbūt nostasies pret spelu zalem, ko nevar izdarit esosie korumpetie tipi.
  Vispar tur to sastavu jamaina nav nekadas jegas. Un jabeidz ta radu kartosana darbos nav godigu konkursu novada administracija, visadi radu gabali, kas nemaz nevar pildit pienakumus .pagastu parvaldes butu jaizverte parvaldnieki un esosie darbinieki, vai vispar tadi var tur stradat
  ES PAR NOVICKI UN TIKAI!!!

  18
  9
 10. es arī tikai par Novicki balsosu, esosais sastavs neko nav izdarijis, izniekojis naudu korumpetiem ieprikumiem, lobejis Vionu visos iespejamso veidos, nav nekada godiguma. es gribu godigu Latviju, godigu darbu un tikai ar pareizajiem cilvekiem to var.

  17
  8
 11. Un “pareizais” cilvēks ir Novickis? 😀
  Nu jūs te humoristi esat savākušies!

  13
  12
 12. par “humoristiem”, bet vai humoristi nav tie, kas sapulcina lielāko daļu tieši domājošas publikas, gan tieši, gan caur puķēm norādot uz kliedzošām nepilnībām valstī? Vai neesi neko dzirdējis par savulaik humoristiem Zeļenski un Reiganu? Bet par solītājiem runājot, vai sava sasolītā Novickis daudziem palika tik netīkams kā deputāts, ne taču- viņš tiešā veidā norādīja uz naudas šķērdēšanu novadā un daudzu amatvīru un amatsievu dīkā pavadītu darbalaiku, bez jebkādas atdeves. Un tas ui kā grauž.

  13
  7
 13. Labais! Te daļa pat nav pamanījuši,ka būs Saeimas,ne pašvaldību, vēlēšanas un vēlēs par Novicki,kurš izdzenās radus pārvaldēs.

  23
  3
 14. Tas, ka šobrīd Bauskas domē, tiešām, iesēdies vecu stagnātu bars (visi vecie činavnieki no sādžām) un to vada pats galvenais stagnāts, nenozīmē, ka Sašiņš te ienestu izcilu progresu. Tak, sēdēja jau vairākas reizes, un kas? Un, vispār, šīs būs Saeimas vēlēšanas, ja neesat pamanījuši.

  8
  3
 15. Par lielas daļas komentētāju sapratni var spriest no tā, ka tās jau nebūs pašvaldības vēlēšanas, bet saeimas un tām ar patreiz esošo varu pašvaldībā nav nekāda sakara.

  9
  4
 16. Es ari uzskatu, ka Novickis bus labaks 100 reizes ka Plešs, Pūce un vēl visādi pusgudrie

  9
  8
 17. Nevajag apvainot Novicka kungu, kad vins bija opozicija un neko labu novadam nav izdarijis. Abelniekam intereseja tikai muzejs un pils rekonstrukcija,tiesam pusgudrais, ka pilns novada ar citam problemam.Un kādi tur tie deputati bija, vai atceraties? Pat bez izglītības, bez runas manierem,bez elementaram pieklajibas normam.
  Vai tas bija normali?

  11
  8
 18. Laikam neko neesi dzirdējis par Ābelnieka laikā uzceltajiem 2 tiltiem pār Mūsu, peldbaseinu, veloceliņiem uz Rītausmām un Bērzkalniem, noasfaltētām un nobruģētām ielām pilsētā un ciematos, un citiem sakārtotiem infrastruktūras objektiem.

  11
  10
 19. Pirms kluksti, varbūt iepazīsties ar situāciju! Nu, galīgi nemaz nav palicis iespaids, ka Ābelnieks būtu visu novada budžetu uz muzejiem aizvilcis. Tā, ka nevajag dēt, ja neko nesaproti.

  5
  6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.