Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Uz Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja vietu pieteikušies trīs kandidāti 

Noslēdzies konkurss uz Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas apvienības pārvalde» vadītāja amatu. Līdzšinējā Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Aleksandra Gurkovska pēdējā darbadiena bija 30. septembris, bet viņa pēctecis vēl nav zināms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē informēja, ka sākotnēji pieteikšanās uz brīvo vakanci tika noteikta līdz šī gada 6. septembrim. Līdz norādītajam datumam pašvaldība saņēma divus pieteikumus. Vēl pirms sākt to izskatīšanu, vērtēšanas komisija lēma termiņu pagarināt, lai paplašinātu konkurenci un iespējamo kandidāta izvēli. Tas ļautu labāk izvērtēt un salīdzināt potenciālā Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja kompetenci, līdzšinējo pieredzi un prasmes, norādīja pašvaldībā.

Amata kandidātam tika izvirzītas galvenās prasības – akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vismaz trīs gadu pieredze vadošā amatā, iemaņas darbā ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām un B kategorijas autovadītāja apliecība. Pašvaldības piedāvāta mēnešalgu pēc pārbaudes laika beigām noteikta 2020 eiro (bruto).

Noslēdzoties pagarinātajam konkursam, saņemti trīs pieteikumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē skaidroja, ka pretendenti ir izvērtēti, taču vērtēšanas komisija vēl nav pieņēmusi gala lēmumu, jo pēdējā komisijas sēdē tās locekļu sastāvs bija nepilnīgs.

“Skaidrs gan ir tas, ka uz nākamo Bauskas novada domes sēdi, 27. oktobrī, būs sagatavots lēmumprojekts par komisijas izvirzītā kandidāta apstiprināšanu amatā,” akcentēja pašvaldībā.

Bauskas pilsētas iedzīvotāji uz katrām vēlēšanām kopš 2009. gada aicināja deputātus izveidot Bauskas pilsētas pārvaldes sistēmu ar personu, kas būtu atbildīga par pilsētu. Zināmas cerības uz šādu modeli bija tad, kad pēc 2021. gada vēlēšanām izveidoja Bauskas apvienību un Bauskas pilsētas nodaļu. Par Bauskas apvienības vadītāju kļuva iepriekšējais Gailīšu pagasta pārvaldnieks Aleksandrs Gurkovskis, un daudzi pauda cerību, ka tas varētu ļaut lielāku uzmanību pievērst Bauskas pilsētai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (13)

 1. Ai nu es nevaru, 3 gadi vadošā amatā prasība un pretī 2020 uz papīra. Nu tas taču ir reāli smieklīgi. Nemaz neņemot vērā vēl visu to zvēru dārzu, kam jāatskaitās.
  Nezinu kāpēc valda uzskats, ka “salda” tā sēdēšana valsts maizē, es par tādu samaksu nemūžam neparakstītos uz kaut ko tādu.

  12
  1
 2. Redzi, no vienas puses, visi nelabās balsīs bļauj, ka tik lielas algas pašvaldībā, visiem tik labi tur maksā, bet tad, kad reāli ir vakance ar prasībām un veicamajiem pienākumiem, tad nav to lielo bļāvēju un mācītāju pareizi dzīvot. Tad alga par mazu!

  8
  1
 3. Alga gandrīz četras štukas mēnesī kā mērniekam nepārtraukts stress, trauksme, bailes pazaudēt iegūto labumu.

  5
  3
 4. -> Alko, kādas 4 štukas? 2020 uz papīra ir 1400 ar astīti uz rokas. Ja “mērnieks” domāts Okmanis, tam jau arī 4 štukas var tikai sapņos rādīties.

  3
  4
 5. Brīvi pieejamā Valsts ieņēmumu dienesta mājas lapā, sadaļā valsts amatpersonu deklarācijas var aplūkot augstāk minēto amatpersonu oficiāli iesniegtos ienākumus, parādsaistības, tostarp nekustamos īpašumus, mājās, dzīvokļus, zemi transporta līdzekļus.

 6. Runā, ka Nujorkas mēra amats esot sabiedrisks, bez algas.Amats paredzēts tikai miljonāriem.Vai Bauskā nevar ieviest Ņujorkas sistēmu?

 7. -> paskatījos

  Paskaties arī no kurienes tā nauda nākusi, šiem parasti tikai daļa ir no pamatdarba (nu jo alga ir cik ir) un tad vēl no šurienes un turienes tur kaut kādas naudas. Jo nu.. kaut kā tie daudzie nekustamie īpašumi ir “jāleģitimē”.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.