Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Uz festivālu «Kopums» dosies arī Bauskas novada jaunieši

Nedēļas nogalē, 12. un 13. augustā, Dzintaru Mežaparkā Jūrmalā  norisināsies brīvdabas un koprades festivāls «Kopums», kura mērķauditorija ir jaunieši un jaunatnes jomā iesaistītās personas. Uz pasākumu dosies arī jaunieši no Bauskas novada, lai iegūtu pieredzi un labi pavadītu laiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Publicitātes attēls no esmaja.lv

«Autobusu uz festivālu organizē Bauskas novada jaunatnes lietu nodaļa, un kopā uz festivālu no Bauskas novada varētu doties aptuveni 60 jaunieši,» informē novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Gints Jankovskis, «festivāls tiek rīkots par godu Starptautiskajai jauniešu dienai un Eiropas Jaunatnes gadam. Festivālā būs dažādas diskusijas, sarunas, prezentācijas, aktivitātes un dienas noslēgumā tiks paziņota «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023»».

Festivālā ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs humorrokgrupa «Pirmais kurss», Agnese Rakovska no «Triānas parka», reperis Ozols, Jūrmalas jaunie Dj un ar dažādām darbnīcām jaunatnes organizācijas no visas Latvijas. Piemēram, Bauskas biedrība «Laiks jauniešiem» piedāvās foto un video meistarklasi, savukārt Svitenes jauniešu organizācija «Mums pieder pasaule» sagatavojusi galda spēli «Rundāles pils šausmu spēle».

Visā parka teritorijā būs trīs zonas – festivāla galvenā skatuve, nevalstisko organizāciju zona un meditatīvā zona.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gints pastāsta, ka viņš ar komandu organizē šādu izbraucienu, lai sniegtu jauniešiem iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, iegūtu jaunu informāciju, pieredzi, kā arī atpūsties pirms mācību sākšanās. «Mēs esam izvirzījuši Bausku «Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2023» titulam, kas arī, protams, ir viens no iemesliem, kādēļ uz turieni dosimies,» stāsta Gints, «ceram, ka jau nākamgad varēsim veidot šādu pasākumu arī Bauskas novadā.» Portāls jau iepriekš informējis, ka titulam «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023» pieteikta Bauskas novada, Cēsu novada un Jelgavas pilsētas pašvaldība, uzvarētāju paziņos festivālā.

Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā vēstīts, ka festivāls «Kopums» ir jauniešu festivāls, kas vienuviet apvienos jauniešus un jauniešu organizācijas, māksliniekus un radošās personības no visas Latvijas. Pasākumu rīko Latvijas Jaunatnes padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība un Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs Eiropas Jaunatnes gada ietvaros sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, biedrību «Eiropas kustība Latvijā» un citiem sadarbības partneriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.