Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Uz Bauskas novada kultūras nodaļas vadītāja amatu saņemts viens pieteikums

Pieteikšanās laiks uz kultūras nodaļas vadītāja amatu Bauskas novada pašvaldībā pagarināts līdz 15. decembrim, bet līdz ceturtdienai, 14. decembrim, bija saņemts tikai viens pieteikums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc 18. novembrī izsludinātās pieteikšanās uz kultūras nodaļas vadītāja vakanci pieteikšanās termiņš ticis pagarināts jau divas reizes. Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā informē «Bauskas Dzīvi», ka līdz ceturtdienai uz amata vietu saņemts viens pieteikums.

Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālisti paskaidro, ka pretendentu izvērtējums ierasti notiek dažas dienas pēc izsludinātā pieteikuma termiņa beigām un par darba sākšanas datumu abas puses savstarpēji vienojas, taču, kā noteikts likumā, – darbs jāuzsāk ne ilgāk kā mēnesi pēc pozitīva lēmuma.

Solītā mēnešalga kultūras nodaļas vadītāja amatam ir 1484 eiro līdz šī gada beigām, un 1712 eiro no nākamā gada.

Kā «Bauskas Dzīve» jau iepriekš informēja, līdzšinējā kultūras nodaļas vadītāja Elīna Māla, kura amatā tika apstiprināta pagājušā gada oktobrī, šī gada 9. decembrī darbu Bauskas novada administrācijā ir pārtraukusi. E. Māla sākusi strādāt par Bauskas bērnu bibliotēkas vadītāju, liecina informācija vietnē www.bauskasbiblioteka.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (23)

 1. Jocīgi, ka tā, vai ne? Pašvaldības amatos taču ir milzīgas algas un nekas nav jādara! Nezin, kādēļ tikai tas viens pretendents…

  14
 2. Varbūt nepiesakās tādēļ, ka neviens sakarīgs cilvēks neies uz tādu darbu, kur nevar ne radošo izpausties, ne pateikt savu viedokli. Tur ir jāklausa un jāpakļaujas vadībai un tikai….

  9
  2
 3. Kur tad iepriekšējā bērnu bibliotēkas vadītāja palika?
  Tā, kura neko dižu nedarīja un nepaveica?

 4. Sakārtojiet vienreiz to saimniecisko darbu novadā !Kas notiek Uzvaras pamatskolā?Kas ar to saimnieku,kāds no pašvaldības var lūdzu paskaidrot??Vājprāts!

 5. Uz diviem darbiniekiem ir vēl vadītāja – lielisks piemērs labai pārvaldībai. Liekas, ka uz šo vietu netika izsludināta arī vakance. Vai kāds ir bijis negodīgs?

 6. Es arī gribēju būt vadītājs diviem vadāmajiem.Vai tad jaunajai vadītājai ir bibliotekārā izglītība? Feini, ja ir, tad jau cilvēks īstajā vietā.

 7. Vecais saimnieks visu mūžu bija labs.
  Tagad bijusī kūda jauno un trakums klāt!
  Vai,die,vai die! !Kad notiek??

 8. Ko rad “vecā” pati viņu neatlaida? Vai tad nepietika dūšas un drosmes? Jaunā jau dikti jauka, viņai nav tādas ambīcijas.

  2
  2
 9. Bijusī aiztinās no grimstoša kuģa.
  Tagad baigi tēlo citā amatā novadā.
  Vai,vai…cik zinu neviens neciena.

 10. Uzvarā jāved laimes lāci.
  Bērnu dārzu pārceļ,skola iznīkst.
  Eh,tas jau visā Bauskas novadā.Vājprāts,kas notiek.

 11. He -he
  Tas no otras skolas aiztinies…
  Aleluja….visi dzied laimes dziesmu…beidzot..

  Bet Uzvaras saimniekam…ej pensijā…bijii labs…tiešām labs….bet laiks..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.