Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vai virtuālā pieņemšana “Iedzīvotāji jautā – priekšsēdētājs atbild” ir atcelta? Skaidro Bauskas novada pašvaldība

Bauskas novada pašvaldībā šogad tika sākta jauna iniciatīva – virtuālā pieņemšana “Iedzīvotāji jautā – priekšsēdētājs atbild”. Tika iecerēts, ka tās ietvaros Bauskas novada mērs Aivars Okmanis reizi mēnesī video formātā atbildēs uz iedzīvotāju iesūtītajiem jautājumiem. Gada sākumā tā arī notika, bet šobrīd ir iestājusies pauze. Vēl aprīlī pašvaldība aicināja uzdot priekšsēdētājam jautājumus, bet atbildes joprojām nav publiskotas, maijā un jūnijā nesekoja arī aicinājums, interesējošo pavaicāt pašvaldības vadītājam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē paskaidroja, ka aprīlī tika iesūtīti maz jautājumi, turklāt daļa no tiem jau atbildēti iepriekš. Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, iedzīvotāji ar saviem jautājumiem un priekšlikumiem aicināti ierasties pie Bauskas novada domes priekšsēdētāja pieņemšanas laikā katru pirmdienu no pulksten 14 līdz pulksten 18 Bauskas novada domē, Uzvaras ielā 1, Bauskā, iepriekš piesakoties pa tālr. 63922238 vai 63962149.

Virtuālās pieņemšanas “Iedzīvotāji jautā – priekšsēdētājs atbild” nākamais raidījums, kurā arī atbildēs uz iepriekš iesniegtajiem jautājumiem, varētu tikt veidots augustā, kad priekšsēdētājs atgriezīsies no ikgadējā atvaļinājuma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. tad, cik reizes šajā pusgadā Okmanis atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem- divas, un pārējos mēnešos atvaļinājums?

  21
  1
 2. Tagad vienkārši ir jauns raidījuma formāts – reizi gadā ar nosaukumu “iedzīvotāji kūtri jautā – priekšsēdētājs atvaļinājumā”.

  21
  1
 3. Lūk, tā nu reiz ir vienkārši izcila ķeizara komunikācija ar pavalstniekiem! Hip, hip, urrā!!!

  20
  2
 4. Okmani, laikam jau tās kurpes ir par lielu. Tomēr jāsaprot, ka laukumu neredzat, iformācijas apjoms ir par lielu un netiekat galā ar novada vadīšanu. Rundāle tomēr bija tikai ciemats, kurā zinājāt katru stūru un katrs suns zināja pagastveci. Bauskas novads ir lielāks nekā var redzēt skatoties pa logu. Jāpieņem stratēģiski lēmumi, kuri nav pa spēkam jums.

  22
  2
 5. Ar katru dienu skaidrāk iezīmējas Okmaņa un visas pašreizējās domes mazspēja. Ja vēl pirmo pusgadu uz notiekošo varēja skatīties caur pirkstiem, sak, jāiestrādājas, jāizveido struktūra, tad tagad jau ir pilnīgi skaidrs, ka ne šis kungs, ne visa raibā kompānija ne nieka no novadā notiekošā nesaprot un ar savu darbu galā netiek. Milzīgs štats, nesakarīga struktūra, bet darba vietā čiks. Tikai, ko lai, to visu redzot, iesākam mēs, labticīgie vēlētāji?

  30
  1
 6. Pa lielam kāda jēga no pasākuma? Priekšsēdētāja kungs tāpat uz jautājumiem lāga atbildēt nav spējīgs.

  18
 7. Okmanis ir cilvēks gados. Pie Bauskas novada stūres būtu jābūt jaunam cilvēkam ar enerģiju, harizmu, bet te… Nu skumīgi!
  Prieks, ka veidojas arvien lielāka neapmierinātība ar Okmaņa un novada domes darbu. Būtu jāsapulcējas piketā pie pašvaldības….

  20
 8. Ideja par piketu būtu laba, bet jautājums – kurš varētu būt tas protesta līderis/organizators? Tur noteikti būtu jābūt kādam jaunam, enerģiskam cilvēkam. Bauskas novadā tādu ir maz.

 9. Nevar viens diktatoriņš,kurš ar grūtībām vadīja pagastiņu ar 1000 cilvēkiem un mazu platību, pēkšņi vadīt lielu novadu ar lielu teritoriju un 30 000.Ņeķer spēles laukumu.Un vēl tie švaļi,kad savākti domē,brūtes un pusbrūres un citi d…ā līdēji,kuri nesaprot un neprot padomus dot..

  14
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.