Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Valdība ar Zemgales pašvaldībām pārrunās vispārējās izglītības ekosistēmu pilnveidi un pedagogu darba samaksas modeli “Programma skolā”

Šonedēļ turpināsies valdības sarunu cikls ar Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionu pašvaldībām par Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotajiem kompleksiem risinājumiem augstvērtīgai izglītības nodrošināšanai vispārējā izglītībā. Sarunās diskutēs par jautājumiem, kas saistīti ar principiem efektīva skolu tīkla veidošanai, kā arī jauna pedagogu darba samaksas modeļa “Programma skolā” ieviešanu, portālu informēja Izglītības un zinātnes ministrijas komunikācijas nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdības sarunās ar Latgales reģiona pašvaldībām trešdien, 21.februārī no plkst. 15.30 līdz 17.30 piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas, Finanšu ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Satiksmes ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Ministru prezidentes biroja pārstāvji un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas pārstāvji. Latgales reģionu sarunās pārstāvēs Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada, Daugavpils valstspilsētas, Augšdaugavas, Preiļu, Līvānu, Balvu, Krāslavas, Ludzas novadu pašvaldību vadība un pārstāvji.

Ceturtdien, 22.februārī no plkst. 10 līdz 12 valdības sarunās no Kurzemes reģiona piedalīsies Liepājas un Ventspils valstspilsētu, Ventspils, Talsu, Kuldīgas, Dienvidkurzemes, Saldus un Tukuma novadu pašvaldību vadība un pārstāvji. Savukārt, no plkst. 13 līdz 15 valdības sarunās no Zemgales reģiona piedalīsies Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles un Jēkabpils novadu pašvaldību vadība un pārstāvji.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Nu ko var ņemties, tāda sajūta ka antiņu bars! Nu var vienreiz pārskatīt skolu apmācību programmu, un tās saturu, apvienot vairākus pēc satura līdzīgus priekšmetus. Visu balstīt uz praktisku pielietojumu, neviss uz teorētiskiem un nevadzīgiem datiem. Veikt pilnīgu reorganizāciju, kā rezultātā, kā obligātu prasību ieviest prasību, ka 1 pedagogs var pastniegt vairākus pēc satura līdzīgus priekšmetus. Pieteik vienreiz vāvuļot, mūsu izglītība ir jau tādā līmenī, ka riebjas klausīties! Sākat beidzot ar to kaut ko darīt!

    2
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.