Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vallē maina pasta nodaļas darbības modeli, darbalaiku un atrašanās vietu

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Bauskas novada Valles pagastā no šā gada 25. aprīļa tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, darba laiks un atrašanās vieta. No minētā datuma visi pasta pakalpojumi katru darba dienu no plkst.8 līdz 9 tiks nodrošināti Valles pagasta pārvaldes nodaļā “Dzirnās” vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties pasta pakalpojumus saņemt arī pie pastnieka savā dzīvesvietā, portālu informēja uzņēmuma “Latvijas Pasts” pārstāve Vineta Kļaviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa skaidro, ka pārmaiņas veiktas, lai mazinātu zaudējumus, kuri ik gadu “Latvijas Pastam” ir vairāk nekā 7100 eiro apmērā.

V. Kļaviņa atzīmē, ka Valles pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas Pasts”: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences sūtījumu – vēstules, pastkartes, sīkpakas, bandroles – saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

Vienlaikus ikvienam iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar pastnieka starpniecību Valles iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Valles pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Vecumnieku pasta nodaļu Rīgas ielā 28, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās un trešdienās no plkst.7.30 līdz 18 un otrdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst.7.30 līdz 15.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums “Par universālā pasta pakalpojuma saistību noteikšanu”, kas paredz, ka “Latvijas Pastam” katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

No pirmdienas, 27. marta, Valles iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 25.aprīļa tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Viss pēc plāna,visu iznīcināt Latvijā..nekas netiek celts,bet iznīcināts ..slava ukrainai

    0
    2
  2. Nē nu domājot, ka dēļ pasta nodaļas pagastā, paliks vairāk iedzīvotāju?
    Ekonomikas kurš tur likums: ir pieprasījums – ir piedāvājums. Pieprasījums nav- piedāvājums arī nav. Šeit vismaz vēl ko saglabā, bet saglabā un tas ir labi. Pasta pakalpojumu ir pieejami pie pastnieka – kur vēl ērtāk? Ceļa izdevumi pašam vien nav jāsedz. Saredziet kādreiz ko labu arī.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.