Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija visā valstī rīko atvērto durvju dienas interesentiem ar augstāko izglītību; uz Bauskas iecirkni aicina piektdien

Jaunnedēļ, 13. un 14. jūlijā, Valsts policija visā valstī organizē atvērto durvju dienas, lai uzrunātu un detalizētāk iepazīstinātu ar dienesta iespējām tos interesentus, kuriem jau ir iegūta augstākā izglītība kādā no dienestam atbilstošām izglītības jomām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesenti abas dienas klātienē varēs uzzināt vairāk par darba specifiku, aktuālajām vakancēm un nosacījumiem, lai varētu kandidēt trīs mēnešu apmācības posmam Valsts policijas koledžas profesionālās pilnveides izglītības programmā «Policijas darba pamati» ar specializāciju reaģēšanā, izmeklēšanā vai prevencijā, pēc kā apguves policijas mentora pavadībā varēs sākt dienestu un kļūt par policistu, informē Ilze Jurēvica, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece.

Atvērto durvju dienas Valsts policija īstenos visā Latvijā kopumā divas dienas, 13. un 14. jūlijā. Katrā reģionā interesenti ir aicināti ierasties klātienē policijas iecirkņos vai reģionu pārvaldēs, kur Valsts policijas amatpersonas iepazīstinās ar pieejamajām vakancēm atbilstoši lokālajai situācijai, kā arī Valsts policijas amatpersonas katra pastāstīs detalizētāk par darba ikdienu un niansēm tādās policijas darbības jomās kā reaģēšana, izmeklēšana un prevencija, tostarp vēršot uzmanību karjeras izaugsmes iespējām, sociālajām garantijām, turpmākās bezmaksas izglītības iespējām maģistra programmās, atalgojuma jautājumiem un nākotnes perspektīvām, tostarp par to, kas tiek darīts, lai attīstītu Valsts policiju un padarītu to par arvien pievilcīgāku darba vidi. Klātienē potenciālie kandidāti varēs uzzināt vairāk par dienesta atbilstības niansēm, arī fiziskās sagatavotības prasībām, kādām jābūt, lai kļūtu policists, un citiem jautājumiem.

Valsts policija aicina izmantot šo iespēju tos potenciālos amata kandidātus, kuriem ir iegūta augstākā izglītība kādā no šādām jomām: tiesību zinātnēs; civilajā un militārajā aizsardzībā; komerczinībās un administrēšanā; datorikā; sociālajās un cilvēkrīcības zinātnēs; pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesenti aicināti izvēlēties pasākuma norises vietu un pieteikties atvērto durvju dienu dalībai, aizpildot pieteikuma anketu: https://www.vp.gov.lv/lv/form/atverto-durvju-diena

Atvērto durvju diena piektdien, 14. jūlijā, būs arī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī Bauskā, Zaļajā ielā 12, no plkst. 13. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Ja kādā no iepriekš minētajām dienām tomēr nav iespējas ierasties klātienē, Valsts policija aicina sazināties ar personāla speciālistiem par sev interesējošām vakancēm, nepieciešamo izglītību un pieredzi, fizisko sagatavotību, atalgojumu, nākamās mācību grupas norises laiku un citiem jautājumiem, rakstot e-pastu vai zvanot attiecīgā reģiona speciālistam, Zemgalē – cv@zemgale.vp.gov.lv, tālrunis 63004287.

Valsts policijas mājaslapā ir arī aktuālo vakanču sadaļa: https://www.vp.gov.lv/lv/vakances, savukārt vairāk uzzināt par konkrēto studiju programmu iespējams Valsts policijas koledžas mājaslapā: https://www.policijas.koledza.gov.lv/lv/profesionalas-pilnveides-izglitibas-programma-policijas-darba-pamati-0

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. nekas jau nemainās, policists ir tā profesija, kurā smadzenēs kas īpaši izmainās jau no pirmās darba dienas, kad tiek uzvilkta policista forma, vismaz lielai daļai no viņiem. Varbūt, ir arī policisti sava vārda cienīgi, bet pagaidām ar tiem nav iznācis sastapties ilgu gadu garumā. Laikam, šīs izmaiņas dod varas apziņa, ko var izmantot gan korupcijai, sava pārākuma izrādīšanai, savējo nedarbu, vai pareizāk sakot nelikumību piesegšanai un nekā nedarīšanai. Ilgu gadu garumā tas viss izbaudīts uz savas “ādas”

    11
    6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.