Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecsaules pamatskolā kupls skaits daudzpusīgu absolventu

Vecsaules pamatskolas 9.a klasē izglītojas lauku skoliņai neraksturīgi liels skaits audzēkņu – 18, no kuriem 11 ir zēni un septiņas ir meitenes. Viņu klases audzinātāja Līga Lepse atzīst, ka katrs skolēns ir interesants, ar savu raksturiņu, un viņai patīk pavadīt laiku kopā ar saviem izglītojamajiem.

Ar Vecsaules pamatskolas devīto klasi no pirmās līdz piektajai klasei kopā bija skolotāja Lauma Zariņa, taču no sestās klases audzinātājas pienākumus pildīt uzņēmās Līga Lepse, kura iestādē strādā arī par psihologu. Vecsaules pamatskolā viņa ir jau 26 gadus, un iepriekš iestādē strādāja par sākumskolas skolotāju. Izglītību L. Lepse ieguvusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, kur studējusi psiholoģiju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.