Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecsaules pamatskolu turpmāk vadīs Sarmīte Zandere

Iepriekšējā Vecsaules pamatskolas direktore Aija Spriņķe (no labās) 2. oktobrī tika iecelta par Bauskas novada pašvaldības Izglītības, kultūras, sporta un sociālās labklājības departamenta vadītāju. Tagad šo mācību iestādi vadīs Sarmīte Zandere, kuru A. Spriņķe sveic ar stāšanos amatā. Foto: Ivars Bogdanovs

Bauskas novada domes sēdē 28. decembrī Vecsaules pamatskolas direktores amatā apstiprināta Sarmīte Zandere, kura darba attiecības sāks ar nākamā gada 2. janvāri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 2017. līdz 2020. gadam Sarmīte Zandere Vecsaules pamatskolā pildīja iestādes pirmsskolas struktūrvienības vadītājas amata pienākumus, bet kopš 2020. gada sākuma bija Bauskas Bērnu bibliotēkas vadītāja.

S. Zandere «Bauskas Dzīvei» pastāsta, ka ir studējusi Daugavpils Universitātē un pēc izglītības ir pirmsskolas skolotāja. «Vairāk vai mazāk vēlme atgriezties Vecsaules pamatskolā manī bija jau kādu laiku. Bijušie kolēģi arī lūdza mani kandidēt, lai kolektīvam pievienotos kāds vietējais – tad nu riskēju,» atklāj S. Zandere, «skolā plānoju turpināt iepriekšējo direktoru iesākto darbu, nekādas reorganizācijas vai lielas pārmaiņas uzreiz neesmu plānojusi. Vispirms ir jāiepazīstas ar apstākļiem, jau paveikto, jāiejūtas, un tad varēšu ko plānot nākotnei. Centīšos darīt visu, lai neapstātos projekts par skolas sporta zāli, jo tā pašlaik ir lielākā sāpe.»

Vecsaules pamatskolā visas klases ir nokomplektētas, un S. Zandere atzīst, ka domas par skolas slēgšanu neesot, jo audzēkņu skaits ir stabils. Direktore pati ir no Vecsaules, šajā skolā ir mācījusies viņa pati, viņas bērni, mazdēliņš un arī vecāki, tāpēc skola viņai ir labi zināma.

Vecsaules pamatskola ir ar senām un labām tradīcijām, šogad nosvinējusi 170 gadu jubileju. Šī gada 1. septembrī skolā bija 189 audzēkņi, liecina statistikas dati vietnē www.bauskasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Vai kāds painteresējās, kāpēc viņai bija jāatstāj bērnu bibliotēkas vadītāja amats?

  17
  10
 2. Kur vēl tālāk? Vadīt skolu un to darīt veiksmīgi, tas nav katram un katrai piemērots darbs. Tomēr ir kritiski jāizvērtē savas iemaņas un kvalitātes , pirms uzņemas šo grūto, spriedzes pilno darbu. Kāpēc tad iepriekšējā direktore aizskrēja prom? Tas jau arī raisa pārdomas.

  13
  8
 3. Nelaimes čupa, ok vienīgā kandidāte… ar 3 reizi kaut kā ieslīdēja, lai tak ķepurojas.

  13
  11
 4. Lai veicas un izdodas viss iecerētais! Galvenais, lai pietiek pacietības un spēka.

  12
  4
 5. Tiem kas tās nagācijas gāž ārā! Vai Jums tagad tā Sarmīte būs no rītiem jāmazgā, un jāģērbj ka jūs tik ļoti satraukušies esat?????? Tak nebāziet savu degunu ārā no savām neveiksmigajām dzīvēm!

  7
  9
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.