Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecsaules pamatskolu vadīs Aija Spriņķe

Bauskas novada domes sēdē šodien, 30. jūnijā, par Vecsaules pamatskolas direktori deputāti vienprātīgi apstiprināja Aiju Spriņķi, kas jaunajā amatā darbu sāks 15. augustā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecsaules pamatskolas direktore Lilija Bula šogad izteica vēlmi pārtraukt skolas vadīšanu, un deputātiem nācās meklēt jaunu kandidatūru. Domes sēdē izpilddirektors Ivars Romānovs informēja, ka konkursā par piemērotāko direktores amatam atzīta Aija Spriņķe, kas vēl līdz 14. augustam vadīs Zālītes speciālo pamatskolu, kurā viņa sāka strādāt 2019. gadā.

Deputātiem A. Spriņķe pauda, ka Zālītes speciālajā pamatskolā viņas veiktais darbs novērtēts kā labs, bet, ņemot vērā mērķi reorganizēt speciālās iestādes, šo skolu attīstība kavējas, taču viņa vēlas ieguldīt savu enerģiju attīstībā. A. Spriņķe atzina, ka pazīst arī Vecsaules pamatskolas vadības pārstāvjus un šī darba vieta tomēr esot tuvāk dzīvesvietai nekā Zālītes speciālā pamatskola.

Foto: Uldis Varnevičs

Deputāte Ināra Pētersone interesējās, kādu nākotni A. Spriņķe saskata Vecsaules pamatskolai. A. Spriņķe atzina, ka nepieciešama sporta zāles izbūve, kas dos ieguvumu ne tikai skolai, bet arī visam pagastam. Par pārējo runāšot ar skolas pašreizējo direktori, ar kuru tikās jau šajā pašā dienā.

Deputāti vienprātīgi apstiprināja A. Spriņķi direktores amatā ar atalgojumu 1286 eiro mēnesī. Latvijas Universitātē Aija Spriņķe ieguvusi ģeogrāfijas maģistres grādu, kā arī izglītību, kas sniedz iespēju mācīt arī angļu valodu pamatskolā. Iepriekš bijusi arī Bauskas novada Izglītības pārvaldes vadītāja, pārvalde tika likvidēta 2013. gadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (24)

 1. No 2013.gada nomainītas neskaitāmas darba vietas, uz cik ilgu laiku tad šeit? Laimes meklētāja.

  18
  7
 2. Interesanti. Nedeva iespēju vietējam, bet gan cilvēkam no malas. Skaidrs par savējo virzīšanu. Nosauciet visus kandidātus, lai var saprast arī vecāki, kāpēc cilvēku no malas, jo tas skars tieši mūsu bērnus.

  18
  8
 3. Cilvēks dēļ viena varas un naudas kāra paranoiķa zaudēja darbu. Beidzot viss nokartojies, pēc tik daidziem gadiem.Lai Aijai vecās, viņa bija un būs laba vadītāja. Izturību un veiksmi.

  16
  10
 4. Cilvēks ar pieredzi ir gatavs strādāt par vadītāju mazā skolā, par reāliem grašiem (sorry, vadītājam 900 uz rokas…), bet te vēl internetā atrodās troļļi, kas kaut ko pukst un ņemās.

  -> no skolas – jūs tiešām domājat, ka tur bija kandidāti? Daudzskaitlī? Kaut kā neticās.

  17
  10
 5. Kandidātu nebija.Bet es arī nevaru saprast to darba vietu maiņu ik pēc gada.Dīvaina tā varas kāre.
  Vēl jau Īslice meklē.

  21
  4
 6. Riez tak apvienoja Vecsaules skolu ar Jaunsaules un Ozolaines skolu. Lielākos pasākumus organizē Ozolaines skolas lielajā zālē, kāpēc gan sporta stundas nevarētu notikt Jaunsaules sporta zālē? Kāpēc tā stāv tukša un neizmanto?

  8
  3
 7. Tev liekas, ka meklēt darbu ir varaskāre? Ja kādu vietu likvidē, tad jāmeklē cita, bet tavā komentā nu skaidra nenovīdība un skaudība jūtama. Nu beidz taču vienreiz !

  6
  8
 8. Vai tevi izbrāķēja , tu biji tā vietējā? Laikam jau šoreiz izvēlējās spējīgāko, nevis vietējo.

  8
  11
 9. Viss kur Spriņķes kundze parādā tiek likvidēts, reorganizēts. Aizdomīgi. Un skolā kur mācās daži desmiti bērni jauna sporta zāle, nopietni? Varbūt vēl halli jaunu uzcelt ar 10000 ietilpību?

  19
  2
 10. Lai veicas jaunajā amatā, darbs skolās ļoti smags.. Aija neklausīt skeptiķu veiksmi, izturību 💪💪💪

  4
  11
 11. Šīs kundzes vadības stils ir atbaidošs. Pareizāķ sakot, nekāds. Darba vietas maina kā čigāns zirgus.

  17
  5
 12. Nu lūk,tātad bija arī vietējie, nevis tikai viens kandidāts. Izvēlējās atkal pirms pensijas staigātāju. Un es neesmu kandidāts, bet gan vecāks, kua bērniem šajā skolā būs jāmācās. Bulas laikā skola pieredzēja jaununājumus, līdz viņai 5 gadi atpakaļ tur vēl bija malkas krāsnis katrā klasē. Normāli? Nedzirdēju nopietnu šīs direktorienes skatījumu uz skolas attīstību, bet viņai vēl būs jāpanāk, lai Ozolaines bērni neaiziet uz Skaistkalni, tas būs pirmais izaicinājums.

  12
  3
 13. Cik ilgi novadā augstos amatos bīdīs pirmspensijas stagnātus? Diez kā jūtas pats cilvēks, kurš zina, ka nav gaidīts un gribēts?

  9
  4
 14. Novēlu jaunajai direktorei prasmi saprasties ar vecākiem un skolotājiem. Piesaistīt skolai jaunus skolotājus un skolēnus. Lilija cīnījās, lai skolu attīstītu un saglabātu. Paldies viņai par drosmi un enerģiju.

  8
  6
 15. Pirmspensijas vecums ir stiepjams jēdziens. Gan jau tā pensija pienāks arī tiem, kuri to piesauc citiem! Un tad jau tie visi prieki būs redzami pašam ar savām acīm.

  11
  3
 16. Pirmspensijas jēdziens ir galīgi nestiepts, tie ir 2-3 gadi pirms vecuma pensijas sasniegšanas. Kas tur nav skaidrs?

  7
  4
 17. Galīgi nestiepts, vai, jūsuprāt, visiem cilvēkiem 2-3 gadus pirms pensijas jāiet prom no savas profesijas? Kādēļ tad valstī visu laiku paaugstina pensijas vecumu?

  11
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.