Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 2.98 m/s, DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Vecumniekos vīrietis kunga prātā izsauc policiju, paziņojot, ka viņam tiek draudēts (2)

Otrdien, 24. janvārī, Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī tika saņemta informācija, ka kādam vīrietim tiekot izteikti draudi. Likumsargi ieradās notikuma vietā – vīrieša īpašumā Bauskas novada Vecumnieku pagastā – un sāka pieņemt iesniegumu administratīvā pārkāpuma lietā, informē Madara Šeršņova, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos.

Taču vīrietis sāka uzstāt, lai policisti kopā ar viņu brauktu kopā pie kaimiņiem risināt darīšanas, par to neko sīkāk nesakot. Vīrietim tika paskaidrots, ka viņš izsauca Valsts policiju, lai no viņa pieņemtu iesniegumu administratīvā pārkāpuma lietā un veiktu citas procesuālās darbības. Vīrietis, izdzirdot, ka policisti ar viņu nebrauks pie kaimiņiem, kļuva agresīvs, sāka kliegt, izteica neapmierinātību par policistu darbību. Turklāt no vīrieša nāca alkohola smaka. Uz jautājumu, vai viņš ir dzēris, vīrietis atbildēja apstiprinoši, ka viņš tajā dienā ir lietojis alkoholu.

Izsaucējs, saprotot, ka policisti viņu nevedīs pie kaimiņiem, joprojām izturējās agresīvi un pateica, ka vairs neko nevēlas un liecības nesniegs. Noskaidrojot notikušo, ka izsaukums ir bijis nepamatots – vīrietis nejutās apdraudēts, bet vēlējās izmantot policijas ekipāžu savām vajadzībām, ir sākts administratīvā pārkāpuma process par policijas nepamatotu izsaukšanu.

Saskaņā ar Administratīvo sodu likumu par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā par šādu administratīvo pārkāpumu var piemērot sodu fiziskai personai no 35 līdz 140 eiro. Šis vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā – jau iepriekš huligāniski izturējies pret policistiem, apsaukājoties un lietojot necenzētus vārdus.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (2)

Ka
08:41 26.01.2023
Vecumnieku slavenība
SUB SIGMA
11:37 26.01.2023
Nu,baigais nazis😁😁😁

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.