Ceturtdiena, 18. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Vecumnieku pagastā degusi zaru kaudze

Piektdien, 8. jūlijā, plkst. 20.47 tika saņemts izsaukums uz Bauskas novada Vecumnieku pagastu, kur dega zaru kaudze 15 m2 platībā. Plkst. 21.07 ugunsgrēks tika likvidēts, informē Sandra Vējiņa, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 8. jūlija plkst. 6.30 līdz 11. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, desmit uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 142 izsaukumus – 42 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā vienu uz meža ugunsgrēku, 74 uz glābšanas darbiem, bet 26 izsaukumi bija maldinājumi.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.