Vecumnieku volejbolistiem nozīmīga uzvara Daugavpilī

Bauskas novada volejbola vienība «Vecumnieki» Daugavpilī izcīnījusi uzvaru grūtā mačā ar spēcīgāko šī gada konkurenti «Augšdaugavas» vienību.

Abas komandas iepriekšējās sezonās spēlēja līgas finālā. «Augšdaugava» ir pagājušā gada «Optibet» Latvijas volejbola čempionāta fināliste.

Šoreiz 29. oktobrī Daugavpilī «Vecumnieki» uzvarēja ar rezultātu 3:1, rezultāti setos – 26:24, 16:25, 27:25 un 25:14. Tieši noturība setu galotnēs palīdzēja Vecumnieku puišiem. Mājinieki bija labāki servēs, toties blokā ar 14:8 pretiniekus pārspēja «Vecumnieki», kas arī efektīvāk uzbruka – 71% veiksmīgu uzbrukumu pret 64%. Tā liecina informācija mājas lapā volejbols.lv.

«Vecumnieku» vienībā 18 punktus guva Aivis Āboliņš. Jānim Andrejevam 16 punkti, četrus gūstot ar bloku, Dāvim Alkšbirzem – 12, Reinim Zelčam – 10, arī četri punkti ar bloku. Pa pieciem punktiem Kasparam Kaverskim, Kristoferam Kļaviņam un Armandam Grudulim. Libero pozīcijā – Alvis Spangers.

Turnīra vadībā ar trijās cīņās savāktiem deviņiem punktiem izvirzījusies «Rīgas Tehniskā universitāte» (RTU). Ar pieciem punktiem divās spēlēs otrajā vietā ir «Vecumnieki». Nākamo spēli vienība aizvadīs savās mājās, Misas pamatskolas sporta zālē 10. novembrī tiekoties ar RTU komandu un 13. novembrī turpat spēlēs ar volejbola klubu «Kuldīga/Kuldīgas NSS».