Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Radiostacijās sāk skanēt baušķenieces Ievas Kudlānes jaunākais singls “SOS”

Šonedēļ Latvijas radiostacijās sācis skanēt baušķenieces Ievas Kudlānes jeb skatuves vārdā AVÉI jaunākais singls «SOS», kura mūzikas un teksta autori ir Raitis Aukšmusts un Ieva Kudlāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Šo dziesmu var klausīties, kad jūties super labi, kad ir sajūta, ka neviens nespēj tevi apturēt. Dziesma ir par sevis novērtēšanu, milzīgu pārliecību un pilnīgi stūrgalvīgu skriešanu pēc saviem mērķiem. Godīgi sakot, bieži vien nejūtos kā pati labākā, taču dienā, kad tapa dziesma, laikam jau šī sajūta bija. Iedomājos, ka šo dziedu kādam, kurš man galīgi netic -, ka dziesma būtu kā tāds dzēliens viņam. Vēlos, lai arī jūs šo dziesmu klausītos ar tādu domu!» par savu jaunāko veikumu izsakās I. Kudlāne.

Viņa pastāsta, ka projekts «Avéi» radās spontāni, radošuma piepildītā pēcpusdienā, kad caur spēli, muļķību un āzēšanos muzikāli sastapās ar Raiti Aukšmukstu.

«Sinerģija bija nepārprotama, un arī domu lidojums abiem līdzīgs. Šā gada aprīlī plānoju izdot savu pirmo albumu, kura nosaukums būs «Mosties». Ar tā palīdzību varēs iepazīt AVÉI tēla rašanos, sākot tikai ar domu līdz pat tēla saskarsmei ar realitāti,» saka dziedātāja un piebilst: «Es esmu AVÉI. Ir tāda sajūta, ka kopš pirmās dzīves dienas man kāds blakus dzied: mamma, vecmāmiņa, vectēvs… Šī mūzika nekad nav apstājusies. Tā nu es šeit esmu. Ilgi baidījos rakstīt savu mūziku. Šķita, ka nebūs līdz galam labi vai izklausīsies ne tā. Tad 2022.gada rudenī es piedalījos «RIGaLIVE». Notika klikšķis un sapratu, ka gribu un varu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ļoti nozīmīgs manā muzikālā ceļa sākumā, izaugsmē un turpinājumā ir mans draugs, kolēģis, dziesmu līdzautors un producents Raitis Aukšmuksts. Kopā ar viņu sākām darbu pie mūsu pirmās dziesmas  «Let me go», kura pērn tika izvēlēta konkursam «Supernova» un ar kuru ieguvu piekto vietu. Paralēli «Supernovai» sākām rakstīt pirmo albumu,  kurš šobrīd ir jau finiša taisnē,» pastāsta I. Kudlāne.

Foto: Publicitātes foto/Nauris Veiss

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.