Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Vējš sporta namam “Mēmele” norauj apmetumu

Sestdien, 4. martā, vējš ne tikai plēsa krūmus un lauza kokus – cieta arī sporta nama «Mēmele» apmetums. Nelielā apjomā blakus sporta nama ieejai vēja brāzmas norāva apmetumu virs loga, izmētāja pa apstādījumiem un pie ieejas durvīm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes apvienotajā komiteju sēdē, kas notika 23. februārī, apsprieda jautājumu par sporta nama «Mēmele» ieejas mezglu. Deputāti toreiz lēma par nedaudz vairāk kā 600 tūkstošu eiro izlietošanu apvienību vadītāju pieprasītajiem projektiem, kur gan prasītais finansējums pārsniedza piecus miljonus eiro. Neapmierinātību ar piedāvāto sadalījumu pauda deputāte Inita Nagņibeda: «Sāpe ir par sporta namu «Mēmele», kuram trešo gadu lūdz sakārtot ieejas mezglu. Sporta namu izmanto no astoņiem rītā līdz desmitiem vakarā. Ir liels cilvēku skaits, kas nepārtraukti pārvietojas, bet projektu neiekļāva.»

Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks norādīja, ka Bauskas Valsts ģimnāzijā plānots ieguldīt ievērojamus līdzekļus cita iemesla dēļ – kad piešķīra Eiropas Savienības fondu projektu naudu mācību vides labiekārtošanai, Bauskas novada domes vadība solīja, ka vides pieejamību skolās nodrošinās no pašvaldības līdzekļiem. Projekts tuvojas noslēgumam, bet vides pieejamība nav nodrošināta. «Tāpēc ģimnāzijai nelikām neko, ja zinām, ka draud tāda situācija,» skaidroja A. Mačeks.

Foto: Uldis Varnevičs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Tāda ir kvalitāte darbam. Ja jau vējš var noraut apmetumu. To dauzot nevajadzētu nosist nost bet šeit vējš rauj nost.
  Vispār Bauskas projektiem būvuzraugi ir tikai uz papīra…

  17
 2. Vajadzētu ieguldīt naudu ģerbtuvju atjaunošanā. Skolniekiem ik dienas uz sportu jāpārģērbjas ģērbtuvēs kuras pilnas ar pelējumu.

 3. Divas reizes izlasīju vietnieka skaidrojumu, kāpēc nepiešķir finansējumu sporta nama fasādes sakārtošanai. Saprast gan nevar. Domu lidojums vadonim laikam tik augsts, saistībā ar lielo vēju. Bet Iecavas vidusskolai gan noteikti iedos naudiņu , kuras “nav” , skatuves apgaismojumam. Tas tā-lai jau Bauskai atkal netiek.

  15
 4. Tur nav pie vainas vējš,bet gan lāstekas,kuras veidojas,un tās ir piesalušas pie dekora.nevajag dauzīt nost,tad arī dekors nenāks nost no sienas.

  2
  1
 5. Pag, pag….kaut ko nesapratu. Tātad piešķīra papildfinansējumu tikai pagastu apvienībām? Tātad nevienai izglītības, kultūras iestādei neko nepiešķīra?

 6. Tātad dome nepilda savus saskaņotos iestāžu attīstības plānus? Tas jau ir nopietns pārkāpums. Jaunais sauklis identitātei -novads “ bez attīstības”

  8
  1
 7. ja jau deputātes prāt pastāv ieejas mezgli, tad loģiski kaut kur jābūt arī izejas mezgliem….

 8. var vējš afišu no sienas noraut,bet apmetumu?,tas jau kaut kas ginesa rekorda cienīgs,visu cieņu meistariem…

  8
  1
 9. Mēmele ir padomju laika celtne,ko var gribēt.pa laikam kaut kas tiek uzlabots.vis vecais ilgi nepastāv.viss kādreiz jūk ,un brūk.

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.