Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vilciņu apstiprina Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka amatā

Bauskas novada domes sēdē deputāti skatīja jautājumu par Mārtiņa Vilciņa kandidatūras apstiprināšanu Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka amatā. Par komisijas darbu, kam bija jāizvērtē kandidatūras, informēja izpilddirektors Ivars Romānovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vispirms 28. jūlija domes sēdē I. Romānovs informēja par komisijas sastāvu, kas izvērtēja kandidātus, – vadīja pats izpilddirektors, locekļi bija Aivars Mačeks, Voldemārs Čačs, Jānis Kalinka un Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers. Izpilddirektors informēja, ka saņemti 11 pieteikumi un uz otro kārtu aicināti četri. No tiem kā labākais izvērtēts Mārtiņš Vilciņš, un sagatavots priekšlikums iecelt Mārtiņu Vilciņu Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka amatā ar 2022. gada 1. augustu.

«Prieks atgriezties,» tā deputātus uzrunāja M. Vilciņš. Viņš pauda, ka ar savu pieredzi var dot labu pienesumu Iecavas apvienības pārvaldē. «Iecava liekas simpātiska maza pilsētiņa, esmu runājis ar pārvaldes vadītāju, esmu apskatījis esošos projektus. Pirmie darbi varētu būt budžeta izpildes skatīšana, līgumi ar apsaimniekošanas uzņēmumiem,» tā M. Vilciņš.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs sveic jauno Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieku Mārtiņu Vilciņu. Foto: Uldis Varnevičs

Viņš pastāstīja, ka pēdējā darbavieta bijusi SIA «AVU Metāls», kur mērķis bija sakārtot uzņēmumu, struktūru, veidot jaunus produktus un sakārtot dokumentāciju. Savukārt pirms tam Bauskas novada domē vadīja saimniecisko nodaļu, kur ietilpa būvdarbu pārraudzība, darbs ar kapitālsabiedrībām un citi pienākumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšējās Bauskas novada domes deputāti slavēja M. Vilciņu, veltot labākos vārdus, uzsverot, ka darbu veicis korekti, un aicinot atbalstīt balsošanā. Deputāti vienprātīgi atbalstīja M. Vilciņa kandidatūru.

Mārtiņš Vilciņš no 1. augusta sāks darbu Iecavas apvienības pārvaldes vietnieka amatā, mēnešalaga noteikta 1917 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Mārtiņš Vilciņš saņem apsveikumus par apstiprināšanu amatā. «Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja iepriekšējā vietniece Inga Upelniece amatā strādāja no šī gada 15. februāra līdz 30. jūnijam. Darba attiecības viņa pārtrauca pēc pašas vēlēšanās personisku iemeslu dēļ,» laikrakstu informē Bauskas novada vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Beata Logina. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (41)

 1. Var jau būt,ka puisim nav ne vainas,bet pārāk jau nu izskatās paņemts no savējo plauktiņa- no partijas biedriem,lāvas biedriem,hokeja pulciņa biedriem,ģimenes draugiem un konkurss atkal formāls, ar citu pretendentu laika nepamatotu iznerrošanu.

  29
  4
 2. Puisis uz goda. Iepriekš Nacionāļu un ZZS domē Kalinkas-Ruhockas administrācijas aprobēts! Venvārdsakot kārtīgs ķeneris . I «AVU Metāls» logu rūpals novadā tiks atbalstīts, ja vajag i šmuces satīrīs, ka gailis pakaļ nedzied!

  31
  3
 3. Vai varētu būt tā, ka šis ir tas pats Vilciņš, kurš pērn Bauskas novada domes vēlešanās kandidēja no Pētersones, Bahas, Dūmiņa kantora “Latvijas attīstībai”?

  13
  2
 4. Tāpat kā komunālais jurka mērnieka atbalstīts, stutēts, piesegts pēc šmuces pa pendeli no tiesas izspruka

  15
  1
 5. tas nav tas pats puišelis, kurš kādu laiku Bauskas novadā “saimniecības daļu” vadīja, tolaik būdams vēl bez augstskolas izglītības?

  16
  3
 6. tas pats neaizvietojamais Kalinkas druģelis, kuram speciāli pazemināja prasības izglītībai uz saimnieciskās nodaļas vadītāja amatu un kurš tika izraudzīts administrācijas “iekšējā konkursā”!

  23
  2
 7. Divi fīrmaņi pie šprices Iecavā.Bauskas dome kā viens liels ģimenes komercuzņēmums

  14
  2
 8. Komunālais ir prom arī no jaunā darba Stradiņos,pa 3 mēnešiem nopelnot 7 štukas.Atliek minēt,kas notika- nepavilka,neizturēja pārbaudes laiku..Bauskas dome,ja jums ir vakance,ir brīvs cilvēks no draugu loka..

  13
  1
 9. Lai dzīvo Bauskas Novada LIELĀKAIS UZŅĒMUMS – Bauskas novada domes izpildvara. darbā algā s 4964636 eiro gadā , kurš uzņēmums var sacensties Balticovo , Uzvara Lauks , Bauskas Alus …………………………………..

  21
  1
 10. Nekavējoties ziņot Knabam un Valsts kontrolei, lai uzsāk detalizētu pārbaudes procesu, kad amatpersona izmanto pašvaldības automašīnu personiskām vajadzībām. Darba vietas, titulu, ienākumu nodrošināšana radiniekam vai pietuvinātai personai.

  13
  1
 11. Nu un. Mačeks ar darba mašīnu katru dienu braukā no Iecavas uz Bausku un atpakaļ un ne gailis(KNAB) pakaļ nedzied. Šitais jaunais braukās no Bauskas uz Iecavu un atpakaļ.Gan jau kādu limuzīnu iedos un degvielu ielies.Un arī neviens pakaļ nedziedās,tikvien kāBauskas Dzīves komentētāji.

  15
  1
 12. Mačeks brauc, okmanis brauc: māja — darbs, darbs — māja. Pēc GPS var tam visam izsekot. Raktu sūdzību KNABam. Vajag šitiem bezkaunīgajiem gaiļiem sadot pa spārniem, lai spalvas put!!!

  15
  1
 13. Protams pie mums nav jau Ķīnas knābis, kur sods no desmit gadiem cietumā līdz pat augstākajam galīgajam soda mēram aiziet, kuru protams var aizstāt arī ar mūža ieslodzījumu, ja tiesājamais par visu sīki atzīstās un sīki arī izstāsta par citiem korupcijās iesaistītiem neliešiem.

  8
  2
 14. Nacionāļu pārvaldītās pašvaldībās dienesta autotransporta izmantošana personiskajām vajadzībām pašsaprotama lieta. Tā Ābelnieka laikā vietnieks Feldmanis brauca uz nebēdu, Iecavas Mačekekam pat tika KNAB sods! ….un iepūt, tur kur skan!

  14
  2
 15. Visiem jaunajiem darbiniekiem puķes pasniedz? Jeb tik tiem no savējo klubiņa?

  11
  2
 16. Viņš takš bij “tukš” kā Bauskas saimniecības daļas vadītājs,parādīja sevi ka tādu pašu vāju vadītāju “AVU” un atkal varēs bikses deldēt valsts maizē ticis. Tirais klauns….bet labi ka ir čomiņi kas pa čomu būšanai atkal atrada amatu domē.

  15
  2
 17. Takš vairāk kā skaidrs, ka tik neaizvietojams darbonis ar vidējo izglītību ir nenormāli nepieciešams pašvaldībā, jo kā prakse rāda – privātajā biznesā čuš vien sanāca. Bet domē, kur prasības bija augstākā izglītība der arī knapa vidējā, ka tik kalinka čoms. Atkal varēs šeptēt uz nebēdu.

  19
  1
 18. Bija arī eleganti, kad pirms vēlēšanām atbrauca knābis uz darba vietas kabinetu, eleganti iepakoja datu nesējus un pašu aiztransportēja rokas sprādzītē uz septītajām debesīm, kur raudzīties uz brīvo debesu zvaigznēs.

 19. Domes administrācijas karjeras kāpnēs uzkāpušā būvbrigadiera “pienesuma” laikā pārsteidzoši veiksmīgu logu biznesa uzrāvumu pašvaldības iepirkumos guva pieminētais darba devējs. Brigadiera pārraudzītā Selva Būve Bauskas sporta halles būvniecības likumīgā sadārdzinājumā savu “artavu” bija jānes arī izvēlētiem logu izstrādājumiem! Varat minēt trīs reizes ražotāju!

  17
  2
 20. Martiņ, izskati komentārus, iespējams, ka daži no tiem velk uz likumā aizliegtiem-godu un cieņu aizskarošiem! Varbūt vērts tos nodot izvērtēšanai policijai un tiesai, lai izvērtē. Potenciāla iespēja tikt pie morālās kompensācijas un anonīmo komentētāju atmaskošanas!;)

  10
  19
 21. Nesaprotu par ko tu Alehandr zem dažādiem segvātdiem dragā.. Patin savu filmu atpakaļ, kad tu pats izmantoji pašvaldības automašīnu, ne vien gailis pakaļ nedziedāja, ne suņi rēja. Mašīna ir un paliek pārvietošanās līdzeklis, lai braukā, ka tik savu degvielu pilda, ja nē tad tas ir nosodāmi, skaidra lieta. Tev nekas un nekad nav labi, pašam nav neomulīgi no savas attieksmes. Neesi pats neesi tīrs, pa gateri šiverēji, kā pa savu biznesu, beigas tavai šiverēšanai, braucot uz Mežotni labi redzamas, jebkuram, atklāti. Zaglim visur rādās zagļi, melim meļi, tāds ir sakāmvārds.

  8
  18
 22. No vienas partijas Knab skaidrojumi un Knab korupcijas piemēri un ieteikumi atmaskot pietuvinātās personas iecelšanu.

 23. Izskatās te kāds komentējot izsāp savu baigo sāpi, nu liecies taču Sašiņ beidzot mierā, nu kam te interesē desmit gadus veci stāsti, atslābsti, tavs laiks aiztecējis….:)))

  5
  9
 24. Nevajadzēja līst amatpersonu vēl jau deklarācija būs jāiesniedz neko nenoslēpsi zem paklāja.

 25. Pēc vēsturiskās amatpersonas deklarācijas stāžs pašvaldībā septiņi mēneši no trīspadsmitā gada 25.jūnija līdz četrpadsmitā gada janvārim, pašvaldībā nopelnījis deviņus tūkstošus septiņus simtus eiro, bet kur ir kaut kādi kaut minimāli ienākumi no individuālā komersanta darbības nav nekas uzrādīts.

  5
  1
 26. Pirmā līmeņa koledža būvdarbu vadītāja kvalifikācija un vai tiešām no kandidātiem nebija neviena profesionālā maģistra, bakalaura. Izbrāķētie kandidāti, vai tik tiešām? Cik punktus ieguva amata konkursa uzvarētājs un cik punktus ieguva pārējie kandidāti?

 27. Vai tiešām no 11 neviens nebija iecavnieks ar normālu izglītību? Kāds,kas pazīst Iecavu un nevizinātos šurpu turpu,tērējot pašvaldības naudu? Pēc laiciņa uzdosim domei jautājumu,cik vietniekam tiek piemaksāts,lai nokļūtu darba vietā.Gatavojieties vai nemaz nesāciet.

 28. Mūspusē nav pieņemts ņemt savējos, labāk no kaimiņu rajona, novada, pagasta…

 29. Apvienoja novadus lai samazinātu ierědņu skaitu nu tagad izskatās ka trīškārtojies.amats amata galā. nesaprotu kā līdz šim izdzīvojām. Vai tiešām neapriebsies var jau růpěties par ģimenes locekļie draugiem partijas biedriem měs vienkārši nespěsim kā uzńěměji jums piepelnīt.

  13
 30. Droši vien nebūs ilgi jāgaida ziepju savārīšana vai pat kaut kas juridiski vērtējams. Turklāt būs sava “blice”. Iecavai būs nekronēts karalis. Spriežot pēc iepriekšējās darbības.

 31. Patīk rīkoties ar ne savu naudu, kas it kā dod arī varu. Likumi esot priekš jampampiņiem. Erudīcijas maz. Tieksme uz partijošanu un pārtijošanu. Privātkantoros neturas, laikam ir jāstrādā un jāzina. Īss rezumējums no visiem komentāriem.

  6
  1
 32. Es nesaprotu, kas tur Iecavā kāds zooloģiskais dārzs – pie šprices Vāvere, vietnieks Vilks, nu tad ziniet trūkst Lapsas un Lāča 🙂 Patiešām dīvaini, ka baušķenieki aizskrējuši uz Iecavu, iecavnieki un rundālieši salīduši Bauskā, kaut kas te kārtībā nav.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.