Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zālītes speciālajai pamatskolai joprojām meklē direktoru

Izsludināts atkārtots konkurss uz Zālītes speciālās pamatskolas direktora amatu, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada administrācijas izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja atklāja, ka iepriekšējais konkurss uz Zālītes speciālās pamatskolas direktora amata vakanci noslēdzās bez rezultāta, jo nepieteicās neviens pretendents. Tālab tika sludināts atkārtots konkurss.

Pašlaik direktora pienākumus pilda vietniece Aija Sietiņa, kura ir ilgstoša šīs skolas darbiniece un sekmīgi veic direktora pienākumus līdz brīdim, kamēr izglītības iestādei tiks izraudzīts jauns direktors.

Kandidāti direktora amatam var pieteikties līdz šī gada 30. novembrim. Pretendentiem izvirzītas šādas prasības: augstākā pedagoģiskā izglītība, vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā, kas iegūta pēdējo desmit gadu laikā, izpratne un zināšanas par izglītības iestādes vadības specifiku, stratēģiskais redzējums par iestādes darbību, prasme izteikt un aizstāvēt viedokli, noteikt prioritātes un patstāvīgi pieņemt lēmumus. Skolas vadītājam tiek solīts atalgojums no 1263 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Jau vēstījām, ka iepriekšējā Zālītes speciālās pamatskolas direktore Aija Spriņķe šo amatu pameta, jo piedalījās konkursā uz vakanto Vecsaules pamatskolas direktora vietu un šajā amatā tika apstiprināta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (23)

 1. Vai nav jāizdara secinājumi? Ka pa šādu algu neviens “sakarīgs” profesionālis arī nepieteiksies. Paaugstiniet algu un tad gaidiet pretendentus…

  15
  3
 2. Jā, par tādām prasībām pretī dodot rupji ņemot 900 uz rokas.. Ir brīnums, ka šī vakance nav aizpildīta?

  Neadekvāts salīdzinājums, bet tomēr – Rīgā par šādu naudu var atrast “starta līmeņa” pozīciju birojā, kur tev neprasa ne pieredzi, ne pabeigtu augstāko izglītību.

  14
  2
 3. Ja vietniece tiek lieliski galā , varbūt direktori vai vietnieci nemaz nevajag????? Ilgstoši tiek galā ar direktores pienākumiem>>>>>>> 2. viduskolā ja nemaldos direktoram ir 3 ??????? vietnieki, sākam samazināt birokrātiju

  19
  1
 4. Vai tiem 60 bērneļiem to vadošo statu nav par daudz – pietiktu ar vienu skolas pārzini un viss – pārējie vietnieki lai māca bērnus un nevis uzrauga papīrus…

  10
 5. Kurš trakais tur ies!Skolu taču reorganizēs.Samaksa maza,prasības lielas.Vadītājam jābūt finansistam,juristam,grāmatvedim.Skolu vadīt nav laika.
  Tūlīt aizbēgs vēl bariņš.Nav zelta bedre.

  12
  1
 6. Jā!Bet jau atlaiž.Pat prēmiju piešķīra nez par ko,ka gads nav nostrādāts.Un tā vēl lielāka nekā citiem tādu pašu skolu vadītājiem.

 7. Pie šāda darba apjoma,kāds ir šobrīd vadītājam pašvaldībai būtu jāpieliek algas par finanšu dokumentu kārtošanu,rēķināšanu un lēmumprojektu veidošanu.Pilnīgs trakums!Pilna pelēkā māja ar darbiniekiem,visiem nav vietas ,kā siļķes mucā,bet strādā tikai iestāžu vadītāji.Tiem viss uzkrauts,ko tik var!
  Pa kuru laiku skolu vadīt?
  Bardaks!

  13
  2
 8. Jā!Okmaņa kungs nespēj sakārtot pienākumus,ja jau vadītāji dara grāmatvežu un finansistu darbu!

  Un vēl!Vērmaņa kungs,iemāciet grāmatvežiem pareizi grāmatot,lai mums vadītājiem, nav jāraksta priekšā kodi,jāmāca ,lai skatās ,kur plānots.
  Vispār jāsauc arodbiedrība,tiesībsargs,jāziņo IZM.
  Mums bija uzskaitveži,grāmatveži iestādēs.
  Atgrieziet tos!

  6
  5
 9. Kuram tā stulbā ideja meklēt direktoru skolai,kurai 30 bērni!?????
  Kuram vajag valsts naudas šķērdēšanu,ja var pievienot,vai apvienot?????Skolu taču likvidē,ne?!
  Stulbuma un izšķērdības paraugs,bet tā taču Bauska,ko teikt,jāierēc:):):):):)

  7
  1
 10. Spriņķe malačina,pameta kolektīvu un aiztinās no grimstoša kuģa,jo tūlīt jau slēgs skolu.

 11. Vai tad Zālītes pamatskola nepārcelsies uz Bauskas bijušo infekcijas slimnīcu?

  1
  5
 12. Manuprāt ka tāda alga varētu būt PR speciālistam pašvaldībā, tikai kāda ir atšķirība atbildībā un kvalifikācijā un darbu apjomā pat ja tajā skolā ir tikai 30 skolnieki. Amata vietām tomēr ir jābūt samērīgam atalgojumam. Pilnīgi neizbrīna, ka nav kandidāti. Izsludinot konkursu laikam domāja – a ja nu paveicas! Drīzāk var sanākt otrādi.

 13. Dokumentu apstrāde un darba apjoms nemainās no tā cik ir bērnu.Milzīgs papīru darbs arī.Trakākais ir vecas ēkas,kuras pašvaldība nevar sakārtot.

 14. Tāpēc jau arī tos skolu vadītājus nevar atrast, ka darba apjoms ir nenormāli liels un nav skaidra lielās vadības sistēma un mērķi. Un tik nāk klāt jauni pienākumi un atbildības jomas. Saskaņojums saskaņojuma galā. Tāpat arī skolotāji iet prom no darba, jo ir noguruši un izdeguši. Bet skolu vadībai to pat nav laika “redzēt”, jo tīri cilvēciskām sarunām un kompromisa meklēšanai vairs vispār nav laika un spēka.

 15. Pilnīgi piekrītu!Priekšnieks priekšnieka galā,redzējuma nekāda.Bardaks,nevis pašvaldība !

 16. Pusi priekšnieku palaist sniegu tīrīt un ietves kaisīt. Tad varbūt birokrātijas un neizprotamu prasību gūzma un tabulu kopums nedaudz atslogosies un mazināsies.

 17. Daudzās darbavietās jēdzīgi un produktīvi var sākt strādāt tikai pēc pieciem. Kad neskaitāmo priekšnieku varza ar saviem untumiem un fiksajām idejām aizvācas mājās.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.