Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zemgalē notiks “Skola2030” tiešsaistes konference “Praktiski. Lielpratībai”; sekot līdzi var ikviens interesents

Šodien Zemgalē notiks “Skola2030” tiešsaistes konference “Praktiski. Lietpratībai”, kurā gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, portālu informēja konferences organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferencei tiešraidē aicināts līdzi sekot ikviens, kuru interesē, kā dzīvē tiek ieviestas pārmaiņas izglītībā – gan vecāki, gan valsts un pašvaldību darbinieki, gan mediji, sesijas interesentiem būs pieejamas saitē  https://konference.skola2030.lv/.

Šajās konferencēs, kas notiek visos Latvijas reģionos, kopumā gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalās ar savu unikālo pieredzi – savām metodēm un saviem risinājumiem. Katra no piecām reģionālajām konferencēm ir īpaša – tās programmu veido tikai attiecīgā reģiona pedagogu un izglītības iestāžu vadītāju pieredzes stāsti.

Šodien būs iespējams uzzināt par Zemgales skolu un pirmsskolu skolotāju pieredzes stāstiem. Savukārt 20.aprīlī būs iespējams uzzināt par Rīgas skolotāju stāstiem, bet 26.aprīlī – par Kurzemes skolotāju stāstiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

28.aprīlī Rīgā notiks noslēguma konference “Virzība. Sadarbība. Atbalsts. Lietpratībai”. Tajā piedalīsies izglītības iestāžu un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāji, kā arī rīcībpolitikas veidotāji, savu uzmanību vēršot uz pārmaiņu vadību skolās.

Noslēguma konferencē plānots runāt par to, kā būt skolai, kurā katrs bērns svarīgs, kā būt skolai, kurā mācās visi, kā būt vadītājam un skolas izaugsmes virzītājam, kā arī par to, kā radīt vajadzību, vēlmi un iespējas skolēnu profesionālajai izaugsmei.

Plašāka informācija par dalību konferencē pieejama “Skola 2030” mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.