Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zemgalē ZZS saraksta līderis būs Viktors Valainis; uz Saeimu tēmē arī Rundāles pagasta zemnieks Māris Leitlants un uzņēmēja Ilona Virza-Virziņa

No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) uz 14.Saeimu kandidē arī ilggadējais ZZS līderis Augusts Brigmanis, ZZS valdes loceklis Jānis Dinevičs un Latvijas Bērnu fonda valdes loceklis Andris Bērziņš, liecina ZZS šodien Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegtais kandidātu saraksts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ZZS saraksta līderis Rīgā ir bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, Latgalē – lauksaimnieks Kaspars Melnis, Kurzemē – ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Uldis Augulis, Vidzemē – ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze un Zemgalē – Saeimas deputāts Viktors Valainis.

Rīgā uz Saeimu kandidē arī Brigmanis, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas priekšsēdētājs Dinevičs, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes profesors Andrejs Vilks, AS “Transporta un sakaru institūts” rektors, valdes loceklis Juris Kanels, Latvijas Igauņu biedrības valdes loceklis Māris Tralmaks, zvērināts advokāts Rolands Broks, biedrības “Kopā” valdes priekšsēdētājs Māris Dzelzskalns, ZZS valdes loceklis Krists Bergans-Berģis un citi.

Vidzemē uz Saeimu no ZZS saraksta startē arī Saeimas deputāts Romāns Naudiņš, Ādažu novada pašvaldības deputāte Daiga Mieriņa, Cēsu novada domes deputāts Hardijs Vents, Gulbenes novada pašvaldības deputāts Normunds Audzišs, Latvijas Zemnieku savienība (LZS) ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš, LZS Inčukalna nodaļas vadītājs Aivars Nalivaiko, Valmieras novada pašvaldības deputāts Vugars Ecmanis, Limbažu novada pašvaldības deputāts Didzis Zemmers, Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa, Latvijas Pensionāru federācijas Goda priekšsēdētājs Andris Siliņš un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latgalē kandidē arī ģimenes ārste Līga Kozlovska, Ludzas novada pašvaldības priekšsēdētāja trešais vietnieks Valdis Maslovskis, Dekšāru pamatskola direktore Daiga Ceipiniece un citi.

Kurzemē uz parlamentu pretendē arī Saeimas deputāti, Baltijas lietu apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns un Gundars Daudze, SIA “Mežsaimnieks RD” valdes loceklis Reinis Doniņš un citi.

Zemgalē startē arī Bērziņš, Jēkabpils novada pašvaldības Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas priekšsēdētāja Līga Kļaviņa, Tukuma novada pašvaldības deputāte Ligita Gintere, zvērināts advokāts Kārlis Boldiševics. Uz Saeimas deputāta krēslu pretendē arī Rundāles pagasta uzņēmuma SIA “Pīlādžlauki” valdes loceklis Māris Leitlants, kurš pērn startēja arī pašvaldību vēlēšanās un iepriekš bijis Rundāles novada domes deputāts, kā arī Mežotnes pagasta uzņēmuma SIA “Orus” valdes priekšsēdētāja Ilona Virza-Virziņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ZZS par Ministru prezidenta amata kandidātu 14.Saeimas vēlēšanām izvirzījusi koruptīvos noziegumos apsūdzēto politiķi Aivaru Lembergu (“Latvijai un Ventspilij”), kurš pats parlamenta vēlēšanās nekandidē.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā, sestdienā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (16)

 1. ZZS- izbijušo komunistu mājvieta, kaut gan tā īsti nevar sacīt, jo cilvēks it kā pamet partiju, toties partija viņu nepamet nekad. Par Valaini runājot- tik jauns un jau komunists….

  12
  1
 2. Ar pašu sātanu kriminālsodītu gatavi kopā mesties, ka tik reitings, kā tik pie naudas varas siles turpināt noēsties

  11
 3. Tur lejā zemnieki, bet tur Saeimā laikam stipendiāti no jūras ostas pilsētas mēra – tad kurš komandēs ( NATO okupanti un ļaunums, bet tur Kremlis un gaisma… – tikai kam?). Tātad balsojot par nākošajiem ”atbrīvotāju” faniem – ko un kā?

  6
  1
 4. ATBILDE: nē Saeimā nav jāsēž bezdarbniekiem ,bet gan cilvēkiem,politiķiem,nevis aktieriem,dziedātājiem,muzikantiem,sportistiem u.tt.

  9
  2
 5. Kandidātiem, kuri parakstījušie ir gatavi būt par ministriem, vadīt valsti, premjera valdības vadītāja vadībā, kuru LR tiesa atzina par vainīgu kukuļņemšanā, naudas atmazgāšanā, neatļautā dalībā prettiesiskos mantiskos darījumos, dokumentu viltošanā, savu īpašumu slēpšanā, kuru notiesāja ar brīvības atņemšanu pieciem gadiem, mantas konfiskāciju, naudas sodu.

 6. Ļoti ceru, ka ar Lemberga izvirzīšanu par premjeru, šī šaubīgā kompānija beidzot pati aizies pa skuju taku, aiznesot sev līdzi kapā arī visu šo šmucīgo, 90.-jos gados iedibināto politiskā tirgus “kultūru”.

  10
 7. Par politiķi kļūst visdažādāko profesiju ļaudis! Politiķis bez profesijas ir bezdarbnieks! Bez tam, aktieris Zelenskis ir viens no šī brīža labākajiem politiķiem pasaulē! Arī aktieris Reigans savulaik tāds bija!

  6
  5
 8. Par šitiem noteikti nebalsošu!Balsosu par Latvijas Ceļu ,mans brālis Ilmārs balsos par Mazmajnieku Partiju

  3
  1
 9. Atbildīgais par mazmājniekiem tostarp sirsniņmazmājniekiem novadā Mērnieks, štābs, apskates iecirknis pilskalna stipri nolietotā, bēdīgā, sliktā stāvoklī esošā sirsniņmazmājiņa

  3
  1
 10. No jaunajiem politiķiem visnesimpātiskākie ir Valainis un Tavars, kas krīt acīs līdz šim. Abi meļi, muldētāji un bezkaunīgi. Tavars tagad apvienībā. Nebalsošu.

 11. ATBILDE: Jā piekrītu komentētājam par Zelenski un Reiganu,visa cieņa,bet nepiekritīšu tam,ka politiķis var būt jebkurš cilvēks,kurš sastāv kādā partijā,tomēr kā veidot politiku,kā vadīt valsti un ministrijas,ir jābūt attiecīgām zināšanām,nevis tikai jāpaceļ rociņa,vai jānospiež balsošanas podziņa,un jāastrādā nevis visu iedzīvotāju labā,bet gan tikai savas partijas interesēs.Piedodiet,bet tā es to saprotu.To visu esmu novērojusi šo 30 gadu laikā,skumji,bet tā ir,diemžēl.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.