Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zemgales skolu pedagogus aicina pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Norvēģiju

Zemgales reģiona pamatskolu skolotāji, administrācijas darbinieki vai skolu direktori projektā “Uzņēmējdarbība Zemgalē” līdz 28. maijam aicināti pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam, kas notiks no 27. līdz 30. jūnijam Tronheimā Norvēģijā. Mērķis – iepazīt uzņēmējdarbības mācīšanas un apgūšanas metodes Norvēģijas pamatskolās, informē Ilze Lujāne, sabiedrisko attiecību speciāliste Zemgales plānošanas reģionā (ZPR).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I.Lujāne skaidro, ka pieredzes apmaiņas programmā plānots iepazīt Tronheimas skolu pieredzi uzņēmējdarbības ievirzes mācībās pamatskolēniem, apgūt dažādas metodes, tostarp zinātnes centru apmeklējumu iekļaušanu mācību procesā kā rīku iedvesmai un radošām izpausmēm.

«Zemgales reģiona pamatskolu skolotāji, administrācijas darbinieki vai skolu direktori aicināti pieteikties līdz 28. maijam, rakstot projekta vadītājai Sigitai Šiļvjanei uz Sigita.Silvjane@zpr.gov.lv. E-pastam jāpievieno motivācijas vēstule, kurā jāiekļauj informācija par savu vai izvirzītā pārstāvja līdzšinējo pieredzi uzņēmējdarbības tēmu vai prasmju iekļaušanā mācību programmā, uzņēmējdarbības radošuma veicināšanu, ideju radīšanu vai citiem mācību laikā izmantotiem rīkiem. Tāpat motivācijas vēstulē jānorāda, kā gūto pieredzi un zināšanas plāno pielietot. Ja iespējams, aicinām e-pastam pievienot arī diplomu, sertifikātu vai citu apliecinājumu kopijas par skolēnu sasniegumiem ar uzņēmējdarbību saistītos pasākumus un konkursos, kur piedalījies arī konkrētais pārstāvis,» pieteikumam nepieciešamo apraksta ZPR pārstāve I.Lujāne.

Viņa arī paskaidro, ka no katras Zemgales pašvaldības tiks izvirzīts viens pārstāvis, kam būs dota iespēja piedalīties apmaksātā pieredzes apmaiņas braucienā uz Tronheimu.

Ilustratīvs attēls no izm.gov.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.