Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zemgales tūrisma asociācijai ievēlēta jauna valde un izveidotas piecas reģionālās nodaļas

Ikgadējā biedrības “Zemgales tūrisma asociācija” (ZTA) kopsapulcē, kas šonedēļ notika “Zoom” vidē, tika apstiprināta asociācijas attīstības stratēģija 2021.-2024.gadam, izveidotas piecas reģionālās nodaļas (Bauskā, Jelgavā, Dobelē, Aizkrauklē un Jēkabpilī) un ievēlēta jauna valde, portālu informēja ZTA valdes priekšsēdētāja Inese Turkupole-Zilpure.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
ZTA valdes priekšsēdētāja Inese Turkupole-Zilpure Foto: no albuma

Lai stiprinātu asociācijas stratēģiskās darbības virzienus, definētu prioritātes un īstenotu aktivitātes, kas vērstas uz asociācijas kā organizācijas iekšējās kapacitātes stiprināšanu, kā arī iesaisti reģionālā un nacionālā līmeņa tūrisma politikas īstenošanā un tūrisma vides attīstībā Zemgalē, pērn Biznesa augstskolas “Turība” asociētā profesora Ērika Lingebērziņa vadībā, tika izstrādāta asociācijas stratēģija 2021.-2024.gadam.

Tajā asociācijas attīstība iedalīta divos galvenajos virzienos – veicināt organizācijas attīstību, tajā skaitā biedru attiecību veidošanu, to interešu pārstāvniecību un plašāku tūrisma un viesmīlības pakalpojumu sniedzēju iesaisti ZTA aktivitātēs, vienlaikus rūpējoties par tālāku attīstību, kas vērsta uz tūrisma piedāvājuma pozicionēšanu un popularizēšanu vietējā un starptautiskā tūrisma tirgū.

I. Turkupole-Zilpure skaidro, ka ZTA reģionālās nodaļas tika izveidotas ar mērķi īstenot asociācijas kopīgo mērķu sasniegšanu, veicinot tūrisma uzņēmēju ciešāku sadarbību un iesaisti reģiona tūrisma nozares attīstībā. Kā galvenos nodaļu uzdevumus viņa minēja tūrisma pakalpojumu sniedzēju iesaistīšanu ZTA biedru rindās, jaunu, tematisku tūrisma produktu izveidošanu nodaļas ietvaros, patstāvīgas un atgriezeniskas saiknes nodrošināšanu starp nodaļām, ZTA valdi un biedriem, kā arī savas nodaļas teritorijā esošo tūrisma pakalpojumu sniedzēju interešu pārstāvniecību ZTA valdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā ZTA valde tika ievēlēta pēc reģionālo nodaļu principa, kur nodaļas valdes priekšsēdētājs ir arī ZTA valdes loceklis. Biedru kopsapulce apstiprinājusi šādu valdi:

• Dace Laizāne (Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra uzņēmējdarbības speciāliste, “Tērvetes vīni” saimniece, ZTA Dobeles novada reģionālās nodaļas vadītāja);

• Justīne Pielēna-Pelēna (Jelgavas reģionālā tūrisma centra speciāliste, ZTA Jelgava novada reģionālās nodaļas vadītāja);

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• Inese Turkupole-Zilpure (Bauskas novada Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta Tūrisma informācijas centra vadītāja, ZTA Bauskas novada reģionālās nodaļas vadītāja);

• Anita Šmite (Aizkraukles novada Tūrisma nodaļas vadītaja, ZTA Aizkraukles novada reģionālās nodaļas vadītāja);

• Laura Trukšāne (Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centra vadītāja, ZTA Jēkabpils novada reģionālās nodaļas vadītāja).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valde no sava vidus par valdes priekšsēdētāju ievēlēja Inesi Turkupoli-Zilpuri.

Jaunā valde jau tikusies vairākās sēdēs un strādā pie dažādām aktivitātēm – 2022.gada Zemgales tradicionālo un nozīmīgāko pasākumu apkopojuma, informatīvā semināra “Zemgales tūrisma jaunumi” organizēšanas, biedru priekšrocību izstrādes un citiem biedrības attīstību saistītiem jautājumiem.

Asociācija dibināta 2003.gada, tā apvieno vairāk kā 40 reģiona tūrisma objektus un uzņēmējus, tūrisma speciālistus. Tās mērķis ir veidot tūrisma attīstībai labvēlīgu vidi un sekmēt mūsdienīgas, vidi saudzējošas tūrisma nozares attīstību Zemgalē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.