Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ziemassvētku pasākumu ciklu Iecavā sāks ar egles iedegšanu un noslēgs ar balli

Tuvojoties Ziemassvētkiem, ikkatrā apvienības pārvaldē tradicionāli tiek iedegta svētku egle. Iecavas apvienībā egles iedegšana norisināsies nākamajā sestdienā, 3. decembrī, un gaidāmi arī citi pasākumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme informē «Bauskas Dzīvi», ka egles rotāšanai tiks izmantotas dekorācijas un rotājumi no iepriekšējiem gadiem, un papildus šogad ir nopirktas tikai lampiņu virtenes. «Mums ir pašiem sava dzīvā egle, un rotājumus tajā ir grūti iekārt, jo tā ir mīksta, tādēļ Iecavas svētku eglē nekas īsti nemainīsies,» stāsta L. Jaunzeme, «lai būtu spožāk un krāsaināk, esam iegādājušies lampiņas, bet rotājumi būs kā katru gadu bez izmaiņām.»

Egles iedegšanas sarīkojums 3. decembrī sāksies plkst. 14 Iecavas parkā, un pasākumā ģimenēm būs iespējams piedalīties 12 dažādās sporta spēlēs, satikt Ziemassvētku vecīti un rūķus un malkot karstu tēju. «Sarīkojums sāksies ārā, un pēc tam kopā ar Ziemassvētku vecīti dosimies uz Iecavas kultūras namu, kur sagaidīs popgrupa «Aprīļa pilieni»,» par pasākumu stāsta L. Jaunzeme, «pēc koncerta plkst. 17 kopīgi tiks iedegta svētku egle pie kultūras nama.» Uz dalību svētku egles iedegšanas sarīkojumā ir uzaicināts arī Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers.

Nākamajā svētdienā, 4. decembrī, Iecavas kultūras namā norisināsies Iecavas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš «Cits bazārs», bet 10. decembrī Iecavas parkā būs iespēja izstaigāt Pasaku taku, kurā piedalīsies dažādi pasaku tēli. 11. decembrī plkst. 16. Iecavas kultūras namā par maksu norisināsies Ziemassvētku koncerts «Veltījums», kurā piedalīsies Marts Kristians Kalniņš, Kristiāna Stirāne un Ilze Ķuzule-Skrastiņa. Savukārt 17. decembrī būs Ziemassvētku eglītes sarīkojums pirmsskolas vecuma bērniem, un 25. decembrī tradicionāli Iecavas kultūras nama lielajā un mazajā zālē notiks Ziemassvētku balle. L. Jaunzeme atzīst, ka biļetes uz svētku balli praktiski jau ir izpārdotas.

Par finansiālo līdzekļu izlietojumu Ziemassvētku dekorācijām un plānotajiem pasākumiem būs iespējams uzzināt pēc aizvadītajiem svētkiem, paskaidro L. Jaunzeme.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.