Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zoodārzā Iecavas pagastā klaiņojoši suņi nokož trīs strausus

Satraucošs atausa 2. jūnija rīts minizoo «Dobuļi» Iecavas pagasta Dzimtmisā. Ap pulksten 4 īpašnieki ieraudzījuši trīs nokostus, saplosītus strausus un pie tiem vēl divus suņus, kas sēdēja pie «medījuma».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālajos tīklos ielikuši foto un lūguši līdzcilvēku atbalstu vainīgo suņu un viņu īpašnieku meklēšanā, Valsts policijā vēl nav vērsušies.

Saimnieks Varis Ķelpe «Bauskas Dzīvei» stāsta: «Cilvēki jau ir snieguši informāciju par suņiem, tie ir Austrālijas ganu suņi, visticamāk, jaukteņi. Jau iepriekš viņi bija skrējuši pie mums, tātad nav no tālienes, toreiz laimējās padzīt. Kad būs skaidrība, vērsīsimies policijā.»

«Dobuļi» palikuši bez nandu strausiem. «Šīs divas meitenes un puiku aptuveni pirms septiņiem gadiem no cālēniem izaudzējām. Nandu tikai skrien, kas viņiem neko nepalīdzēja, savukārt viens vienīgais, kas palika, strauss emu arī sper, un tas viņu paglāba. Putni atradās aiz 1,80 metrus augstas sētas, bet suņi izrakās pa apakšu… Divus strausus pēc tam izvilka ārā. No rīta vēl sēdēja klāt, redzējām, pa kuru ceļu aizskrēja, meklēsim. Lūdzu, arī iedzīvotāju palīdzību, ja kādam ir kas zināms par foto redzamajiem suņiem un viņu iespējamiem īpašniekiem, ziņot mums pa telefonu 29177846,» aicina Varis Ķelpe, «Dobuļu» īpašnieks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ļoti žēl izpostītās ekspozīcijas un nogalinātās strausu ģimenes, pēc laika saimnieki centīšoties gādāt jaunus strausus, bet «tas nav ne dienas, ne nedēļas jautājums».

Foto no “Dobuļu” saimnieku personiskā albuma; titulattēls – no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Policijā jāvēršas uzreiz, lai fiksētu nozieguma pēdas, nevis jānodarbojas ar pašdarbību

  12
 2. un ko dos policija ar protokolā ierakstīto- strausus visticamāk saplosīja sunim līdzīgs dzīvnieks…u.t.t., līdz iestāsies likumā noteiktais noilgums

  8
  1
 3. Klaiņojošie suņi tiesību ziņā līdzinās visiem “iekļaujamajiem , atstumtajiem, citādajiem”, pat pārspēj cilvēkus Kādreiz, vēl veselā saprāta laikos , bīstamo suņu jautājumu (ar acīmredzamiem pierādījumiem ) atrisināja kaimiņš mednieks, bez liekām formalitātēm. Bija arī attiecīgi noteikumi par suņa “tiesībām” klaiņot mežā vai noteiktā attālumā no mājas.

  13
  1
 4. Suņi naktīs tiek palaisti no ķēdes lai “izskrieties “” un te ir rezultāts. Saplosa aitas un izdara citus brīnumus..

 5. diez, ko daba ar to domājusi, “uzmontējot” tik mazu galviņu uz gara kakla? Gluži tāpat, kā vienam otram algu saņemošam “speciālistam” pašvaldībā un valsts iestādēs.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.