Naktī no 3. uz 4. augustu, pāris minūšu laikā Bauskā aizdedzinātas trīs automašīnas.
Naktī no 3. uz 4. augustu, pāris minūšu laikā Bauskā aizdedzinātas trīs automašīnas. Policijai zināms, ka to īpašnieki nodarbojušies ar nelegālu pasažieru pārvadāšanu.
Bauskas rajona Policijas pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Sergejs Pašukovs stāsta, ka informācija par degošiem automobiļiem saņemta laikā no plkst. 1.40 līdz plkst. 2.08 ar desmit minūšu intervālu.
Automobilis “Renault” ar Lietuvas Republikas numuriem dedzis garāžā. Liesmas nopostījušas arī ēkas jumtu. Automobiļi VW aizdedzināti arī diviem Codes pagasta iedzīvotājiem. Vienam automobilim bojāta virsbūve, otram izdedzis salons. Uz vienas mašīnas jumta bijis novietots plastmasas priekšmets, kurš aizdedzināts, tā konstatējusi policija.
S. Pašukovs pieļauj, ka tā ir nelegālo pārvadātāju konkurences cīņa. Izmeklēšana turpinās.