«Lūdzu!» – tā savu mūziku un skatuvisko šarmu publikai piedāvā trīs puiši, kuri jau vairāk nekā pusgadu ir kopā grupā «Prego» (itāliešu valodā šis vārds nozīmē ‘lūdzu’).
“Lūdzu!” – tā savu mūziku un skatuvisko šarmu publikai piedāvā trīs puiši, kuri jau vairāk nekā pusgadu ir kopā grupā “Prego” (itāliešu valodā šis vārds nozīmē “lūdzu”).
“Prego” ir ierakstu kompānijas “Baltic records group” īstenots projekts. Menedžere Daina Švābe stāsta, ka pērnajā vasarā izsludinātajā konkursā pieteicās ap 40 puišu no visas Latvijas. Pārbaudot vokālās dotības, izpētot psiholoģisko saderību, izvēlēti trīs jaunieši: Ivo Grīsniņš-Grīslis no Jaunjelgavas, Olafs Vēveris no Rīgas un Kalvis Jenčs no Līgatnes.
Pēc pāris mēnešu kopdarba “Prego” sevi latviešu mūzikas apritē piesaka ar dažām dziesmām un uzreiz iekļūst aptauju augšgalā. Radioklausītāji vērtē dziesmu “Ātrāk!”, skatītāju pozitīvu balsojumu “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālā izpelnās Ivo komponētā “We are one”. Taču vislielāko atzinību pašlaik ieguvis “Prego” skaņdarbs “Melanholiskais valsis”. Klātesot šīs dziesmas izpildījumam “Latvijas Radio 2” “Muzikālās bankas” noslēguma koncertā Ventspilī, “Bauskas Dzīve” pārliecinājās, ka daudzas fanes, dungojot valša melodiju līdzi trim zēniem, kusa no viņu skatieniem.
Sarunā ar mūziķiem, “Bauskas Dzīve” secināja, ka jaunieši ir atraktīvi un inteliģenti sarunu biedri, viņiem ir pozitīvi pārliecinošs muzikālās karjeras nākotnes skatījums. Olafs Vēveris atklāj, ka ļoti vēlas apskatīt Kijevu un vislabāk to varētu izdarīt “Eirovīzijas” koncerta laikā. Tāpēc puiši cer, ka skatītāji nežēlos santīmus un 26. februārī balsos par “Prego”.
Jaunieši parādīja lieliskas zināšanas par Emīla Dārziņa dzīvesgājumu un “Melanholiskā valša” tapšanas vēsturi. Viņu muzikālais paraugs pašlaik ir Gunārs Kalniņš, kurš palīdz veidot kompozīcijas. Darbiem ritot tikpat veiksmīgi kā līdz šim, “Prego” cer šogad klausītājus pārsteigt ar savu pirmo albumu.