Trešdiena, 29. aprīlis
Vilnis, Raimonds, Laine
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Uzņēmuma atzīšana drošina nākotnei

SIA «Esa» konservu ražošanas cehā Codes pagastā pašlaik dienā piepilda sešus līdz septiņus tūkstošus puslitra burku ar galda bietītēm.

SIA “Esa” konservu ražošanas cehā Codes pagastā pašlaik dienā piepilda sešus līdz septiņus tūkstošus puslitra burku ar galda bietītēm. Pieprasījums ir arī pēc dzērvenēm pūdercukurā, stāsta ražošanas daļas vadītāja Skaidrīte Krivāne. Par šī gada veikumu viņai ir īpašs gandarījums, jo cehs saņēmis Pārtikas un veterinārā dienesta atzīšanas apliecību. Sabiedrības grāmatvede Austra Rutkovska bilst: “Bija vajadzīgs daudz naudas un darba, lai ražotni sakārtotu atzīšanai. Tagad jūtamies drošāki par nākotni. Mums ir vairāki pieredzējuši meistari, kuriem patīk šis darbs. Produkcijas kvalitāti, piemēram, garantē marinādes gatavotāja Marija Neimeti, sterilizācijas procesu lieliski pārzina Laima Klāviņa. Savukārt mehāniķis Gunārs Ieviņš ir pirmais palīgs, kad gadījusies kāda ķibele.”
Lielākais daudzums SIA “Esa” produkcijas nokļūst Rīgā. Arī dzērvenes pūdercukurā Bauskas veikalos nevar iegādāties.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.