Jau otro gadu Iecavā sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība «Dartija» atvēl savu bāzi Zemgales telpu futbola līgas čempionātam.
Jau otro gadu Iecavā sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība “Dartija” atvēl savu bāzi Zemgales telpu futbola līgas čempionātam.
Rajonu pārstāv trīs komandas
Šoreiz Bauskas rajonu, tāpat kā pērn, pārstāv trīs komandas – Brunavas un Īslīces pagasta futbolisti, kā arī futbola klubs (FK) “Iecava”. Pēc pirmā riņķa ļoti pārliecinoši tabulas galvgalī atrodas Brunavas futbolisti ar sešām uzvarām un vienu neizšķirtu rezultātu. Brunavieši ir atrāvušies no blīvas sekotāju grupas, un tikai ļoti liela neveiksme var liegt viņiem kļūt par čempioniem.
Ceturtajā vietā pašlaik atrodas pagājušā gada čempioni – FK “Iecava”, kas pēdējā kārtā sīvā cīņā ar 6:7 piekāpās Brunavai, bet ļoti pārliecinoši ar 9:2 pieveica FK “Kauguri”, kas pašlaik ieņem otro vietu. FK “Iecava” cīnās piecu komandu grupā, kas pretendē uz 2. – 3. vietu, un katra šo vienību tikšanās ir neprognozējama. Arī Īslīces spēlētāji cīnās atzīstami un nevienam sāncensim punktus nedāvina. Īslīcieši pašlaik ieņem septīto vietu.
Arī citās komandās spēlē Bauskas rajona futbolisti. FK “Viola” (Jelgava) sastāvā iekļāvušies pieci Bauskas rajonā izaudzināti spēlētāji (Konstantīns Mališevs, Nils Kļeščovs, Edgars Višovans, Sandis Artimovičs, Nauris Smaļķis), kas uzaicināti uz Jelgavas klubu un vasaras sezonā spēlēs Latvijas pirmās līgas čempionātā.
Līderi spēlē rezultatīvi
Rezultatīvāko futbolistu konkurencē pirmo vietu ieņem brunavietis Māris Akmentiņš, kura kontā ir 21 precīzs raidījums. Otrs labākais rezultāts arī Brunavas komandas spēlētājam Raivim Miļūnam – 17 vārtu. Brunaviešu līderi divatā guvuši 38 vārtus no komandas 54 iesistajiem vārtiem. Šie skaitļi ļoti labi atspoguļo šo spēlētāju devumu komandas pašreizējā vietā turnīra tabulā. Vēl no Bauskas futbolistiem ceturtā vietā ierindojies īslīcietis Edgars Ružello – 12 vārtu, septītā vietā – iecavnieks Mārtiņš Zaumanis – septiņi vārti.
Zemgales telpu futbola līgas 2006. gada čempionāts finišēs 12. februārī. Uzvarētāji izcīnīs tiesības spēlēt Latvijas reģionu telpu futbola čempionāta finālā.
***
Zemgales telpu futbola līgas čempionāta tabula (rezultāti pēc pirmā riņķa)
Vieta; Komanda; Punkti; Vārtu attiecība
1. Brunava 19 54 – 36
2. FK “Kauguri” 15 40 – 32
3. Jaunolaine 12 51 – 33
4. FK “Iecava” 12 37 – 28
5. FK “Viola” (Jelgava) 11 41 – 40
6. Imanta/Poligons 10 48 – 40
7. Īslīce 3 28 – 44
8. Dobele/Tērvete 0 17 – 64