5. decembrī stājās spēkā spriedums, ko rajona Tiesa nolasīja agrāk trīs reizes sodītajam svešas mantas kārotājam Naurim Špelim (dz. 1980. g.).
5. decembrī stājās spēkā spriedums, ko rajona Tiesa nolasīja agrāk trīs reizes sodītajam svešas mantas kārotājam Naurim Špelim (dz. 1980. g.).
Pieradis eksistēt uz citu cilvēku rēķina, viņš nespēja apstāties arī iepriekšējā soda izciešanas laikā. Šoreiz Nauris bija nolēmis “aptīrīt” Ceraukstes pagasta dārza mājiņas. Šovasar astoņās epizodēs, atlaužot citu īpašumus un sabojājot gan logus, gan durvis, rūdītais garnadzis nozaga dažādas mantas par 1202,31 latiem. Viņu aizturēja 18. augustā, atgūstot tikai nelielu daļu nozagto mantu, tādēļ kopējā civilprasība Tiesā no cietušajiem veidoja vēl 790,33 latus. Tiesa Nauri Špeli sodīja ar brīvības atņemšanu uz četriem gadiem, četriem mēnešiem un 28 dienām, konfiscējot mantu un uzliekot policijas kontroli uz vienu gadu. Visas pieteiktās civilprasības no cietušajiem Tiesa apmierināja.