Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+13° C, vējš 2.3 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Privatizēs Medību pili Iecavas novadā

Ministru kabinets maija sākumā nolēma nodot privatizācijai vairākus valsts nekustamos īpašumus, arī Medību pili mūsu rajona Iecavas novadā. Tā informē ziņu aģentūra LETA.

Ministru kabinets maija sākumā nolēma nodot privatizācijai vairākus valsts nekustamos īpašumus, arī Medību pili mūsu rajona Iecavas novadā. Tā informē ziņu aģentūra LETA.
Nekustamajā īpašumā ietilpst zemesgabals 0,63 hektāru platībā un trīs ēkas – Medību pils, saimniecības ēka un šķūnis. Uz zemesgabala atrodas trīs zemes īpašumam nepiederošas būves. Tās ir akciju sabiedrības “Latvijas Valsts meži” īpašums. Tā kā būves saimnieciskajā darbībā vairs netiek izmantotas, ir nolietojušās un to atjaunošana nav lietderīga, ēkas nojauks. Privatizāciju ierosināja privātpersona Jānis Lapsa, kam iznomāts viss nekustamais īpašums.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.